Amazon'dan mekanik klavye alınır mı?

Mertfl1x

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Yakın zamanda yeni klavye almayı planlıyorum. Biraz araştırdıktan sonra bunu buldum.
Sizce güvenilr mi? Alınır mı? Ya da bu fiyata daha farklı bir mekanik klavye alabilir miyim?
Kriterlerim:
  • Beyaz olması.
  • Mekanik olması.
  • Ufak olması.
  • Maksimum 450 TL olması.

Hocam peki garantisi var mı? Hiçbir yerde bulamadım.

Linkini atabilir misiniz?

Herkese merhaba,
Yakın zamanda yeni klavye almayı planlıyorum. Biraz araştırdıktan sonra bunu buldum.
Sizce güvenilr mi? Alınır mı? Ya da bu fiyata daha farklı bir mekanik klavye alabilir miyim?
Kriterlerim:
  • Beyaz olması.
  • Mekanik olması.
  • Ufak olması.
  • Maksimum 450 TL olması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanalı izleyebilirsin F/P olarak bütün %60 klavyeleri deniyor. Benim %60 klavye takıntım var her modelini denedim. Kanaldaki videoları izleyerek yol izleyebilirsin. Benim önereceğim E-Yooso Fiyatına göre en iyi %60 klavye.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu kanalı izleyebilirsin F/P olarak bütün %60 klavyeleri deniyor. Benim %60 klavye takıntım var her modelini denedim. Kanaldaki videoları izleyerek yol izleyebilirsin. Benim önereceğim e-yooso fiyatına göre en iyi %60 klavye.

Hocam çok sağ olun uğraştınız benim için. Bana fikir verdiniz çok teşekkürler. :)

Bu kanalı izleyebilirsin F/P olarak bütün %60 klavyeleri deniyor. Benim %60 klavye takıntım var her modelini denedim. Kanaldaki videoları izleyerek yol izleyebilirsin. Benim önereceğim e-yooso fiyatına göre en iyi %60 klavye.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Attığınız linkteki klavyenin stoku bitmiş galiba.
Aynı markanın klavyesi acaba bu nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı