Amazon'dan mekanik klavye alma

Emre Köse

Hectopat
Yer
Ankara
Steelseries 6gv2 mekanik klavyenin Red Cherry Switch'li olanını gördüm ve resmen aşık oldum. Ama sorun şu ki daha önce yurtdışından alışveriş yapmadım. Ama ufak bir araştırma yaptım gümrük ile ilgili ve 75€ altindakı ürünlerde vergi ödenmediğini öğrendim. Istedigim klavyenin de "refurbished" olanını 68.99 $ olarak buldum. Vergide sorun olmaz heralde. Bir de atacağım linkten yurtdisina kargo var mi bakabilir misiniz ve kargo ucreti ne kadar olabilir? Son olarak da fatura bilgilerinde ZIP ne oluyor aciklayabilirseniz sevinirim.
SteelSeries 6Gv2 Mechanical Gaming Keyboard - Red Cherry Switches Edition:Amazon:Computers & Accessories
Bu arada "refurbished" olanin linkini direkt atamadim bu linkte asagidaki kisimdan refurbished olana bakarsaniz sevinirim.

Arastirmaya devam ediyorken konu da acayim demistim. Satici firma Turkiye ye kargo yollamiyormus. Turkiye de de bu modelden bulamadim :S . Peki bunu disindan yine Red Switcher'li 200-300 tl arasi mekanik klavye onerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı