Amazon'dan mouse almak güvenilir mi?

jegis

Picopat
Merhaba arkadaşlar, Amazon'un TR sitesinden bir mouse alacağım fakat. Güvenmeli miyim pek bilemedim. Başka sitelerde 1800-2000 TL bandındaki ürünü 1400 TL'ye koymuşlar. Ürünü aşağıya bıraktım.

Merhaba arkadaşlar, Amazon'un TR sitesinden bir mouse alacağım fakat. Güvenmeli miyim pek bilemedim. Başka sitelerde 1800-2000 TL bandındaki ürünü 1400 TL'ye koymuşlar. Ürünü aşağıya bıraktım.

Yalnız güvenilir dedim Amazon olduğu için satıcı başkasıymış ve yorumlarında siparişleri durup dururken iptal ettikleri, farklı ürün gönderdikleri vs gibi şeyler okudum. Paranız yanmaz Amazon olduğu için ama böyle bir durum olursa canınız sıkılabilir. Amazon'da bu tip satıcılar nasıl barınıyor bilemiyorum.

Yani tercih sizin risk alıp uyguna almış da olabilirsiniz en kötü olumsuz sonuçlanır paranızı geri alırsınız.

Ürün yurt dışı hocam bilginiz olsun.

Evet öyleymiş :)) O zaman sakın yanaşmayın hocam çünkü ben sepete ekledim vergi vs eklemeden alım yaptırıyor gümrüğe gelince 500-600 TL'de gümrük çıkar.

biliyorum yurtdışı iade olmuyormu? iade politikasını bilmediğimden soruyorum.

Amazon üzerinde yurtdışından gelen ürünlerde normalde ödeme aşamasına gelince size ne kadar gümrük kargo ödeyeceğinizi yazar. Bunda hiçbiri yazmıyor direkt bu fiyattan almanıza izin veriyor. O yüzden kesinlikle uğraşmayın.

Elinle seçip alsan amazondan almaktan daha güvenilir olmaz.

Hocam Amazon'dan yana sorun yok ama şimdi arkadaşımızın alacağı satıcı gümrük eklemeden satıyor yani bu gümrüğe gelince gümrük işlemlerini alıcının kendisi takip edecek ki 500-600 TL'den aşağı kurtaramaz TR fiyatına gelecek zaten. Daha fazla da çıkabilir yani o açıdan almaması en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı