Çözüldü Amazondan Msata SSD Sipariş Vermek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Süre gayet normal. Keşke 20-30$ daha verip Türkiye'de alsaydınız. Gümrüğe takılmaz umarım.

Eğer kargo methodunuz farklıysa olabilir veya Your Account > Manage Addresses bölümünden "1-Click settings for this address." yazan yerin yanında "Edit" yazısına tıklayıp Shipping method: kısmını AmazonGlobal Expedited Shipping (averages 9-16 business days) işaretleyin ve "Continue" diyin. Eğer ücret çekilmedi ise iptal edip tekrar sipariş verin. Bazen çok fazla süre verebiliyor, site ile alakalı olabiliyor ancak bu dediğimi yapmayı deneyin yinede.

Süre gayet normal. Keşke 20-30$ daha verip Türkiye'de alsaydınız. Gümrüğe takılmaz umarım.
En az 100 lira fark ediyor, gümrük olayında rahat olun, ticari amacımız yok ve 1 ürün alıyoruz. Sadece 75 Euro sınırını aştığım için %20 KDV ödüyorum. Velev ki gümrük çağrı merkezini bizzat arayıp sordum; "hiç bir sıkıntı çıkmaz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz" dediler...

Eğer kargo methodunuz farklıysa olabilir veya Your Account > Manage Addresses bölümünden "1-Click settings for this address." yazan yerin yanında "Edit" yazısına tıklayıp Shipping method: kısmını AmazonGlobal Expedited Shipping (averages 9-16 business days) işaretleyin ve "Continue" diyin. Eğer ücret çekilmedi ise iptal edip tekrar sipariş verin. Bazen çok fazla süre verebiliyor, site ile alakalı olabiliyor ancak bu dediğimi yapmayı deneyin yinede.
9-16 gün seçeneğini seçmiştim zaten. Neyse yahu, çokta önemli değil. 5 gün fazladan beklerim... :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı