Amazon'dan MSI Laptop Almak

Thorondor

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dell 7567 i7 1050ti 16gb 1tb-128gb ssd 4070 - 4000 civarına alınabiliyor.
Bence onları tercih edin, hazır 11/11 indirimi devam ediyorken.

Bunu gördüm fakat vergisiyle falan saçma bi şekilde bin dolara geliyo ondan MSI daha mantıklı geldi bir de yakın zamanda blackfriday olduğundan onu beklemek istiyorum. Belki daha da ucuza gelebilir.

Yoo ödeme sayfasında vergi falan çıkmıyor.

Edit: Vergi sonradan çıktı. Amazon kafayı yemiş.

Bir de bu var. 1050 dolar ama GTX 1060'lı ayrıca 6 GB bellekli.

Edit: https://www.amazon.com/gp/product/B...d3-51e2-a791-dfcb8410fee5&pf_rd_i=13896615011

Dosya Ekleri

• upload_2017-11-11_23-11-11.png
    upload_2017-11-11_23-11-11.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 458
Son düzenleme:
Yoo ödeme sayfasında vergi falan çıkmıyor.

Eki Görüntüle 266692
Resim paylaşmam engellenmiş de şöyle;

"Shipping & Fee Details

Price$749.00
AmazonGlobal Shipping+$20.41
Estimated Import Fees Deposit+$138.49
Total$907.90"

900 dolar gerçi yine 250 dolar gibi bir fark var ama MSI daha mantıklı olmaz mı sonuçta 4400 tl de bütçemi zorlamaz.

bende bu laptoptan almayı düşündüm. msi tr 'ye mail attım fotoğrafta görebilirsiniz.
ben garanti kısmından pek emin olamadım açıkçası. 2 ay sonra GPU yansa ne olacak değişim de olmaz diyorlar. emin olamadım fakat alan kullanan görürsem belki fikrimi değiştiririm :LOL:
Ekran Alıntısı.PNG

bende bu laptoptan almayı düşündüm. msi tr 'ye mail attım fotoğrafta görebilirsiniz.
ben garanti kısmından pek emin olamadım açıkçası. 2 ay sonra GPU yansa ne olacak değişim de olmaz diyorlar. emin olamadım fakat alan kullanan görürsem belki fikrimi değiştiririm [emoji38]
Eki Görüntüle 266782
Bu biraz sakatmış işte [emoji23] şuan baya düşündürdü açıkçası bilmiyorum. Dolar ın durumu vergi oranları beni elektronik eşya almaktam soğutuyor. Sanırım en güzeli biraz bekleyip duruma göre türkiyeden almak olacak sanırım. [emoji58]

Türkiye kanunları arkanızda olmadan laptop almak gerçekten sıkıntı oluyor. Cihazlar coğu zaman üretim hataları ile gelebiliyor ve ne kadar uluslararası garantisi olsada en geç 20 iş günü süresi yurt dışından alınan ürünler için geçerli olmuyor. Gönderirsin garantiye 6 ay bekletirler tek kelime edemezsin. Karar senin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı