Amazon'dan PS Now kodu alınır mı?

Gururs

Centipat
Amazon'dan 1 aylık PS Now kodu almak istiyorum. Eskiden hep 1 haftalık ücretsiz deneme alıyordum ancak artık alınmıyor. Amazon'dan 1 aylık PS Now kodu aldığımda US hesabı açıp kodu girmem yeterli mi yoksa başka bir şey yapmam gerekir mi? Ya da sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, ne yazık ki PS Now üyeliğinin artık deneme sürümünü alamıyoruz. Bir tanıdığım 1 aylık kod alıp gayet normal bir şekilde kullanmıştı diye hatırlıyorum, sorun olmadığını söylemişti. Onun dışında benim bildiğim US üzerinden PS Now üyeliği açarsan Türkçe dil desteği olan oyunlarda bile maalesef Türkçe dil desteğini kullanamıyorsun. UK hesabı açıp dediğin işlemi yapmak daha doğru olur.

Evet, ne yazık ki PS Now üyeliğinin artık deneme sürümünü alamıyoruz. Bir tanıdığım 1 aylık kod alıp gayet normal bir şekilde kullanmıştı diye hatırlıyorum, sorun olmadığını söylemişti. Onun dışında benim bildiğim us üzerinden PS Now üyeliği açarsan Türkçe dil desteği olan oyunlarda bile maalesef Türkçe dil desteğini kullanamıyorsun. UK hesabı açıp dediğin işlemi yapmak daha doğru olur.

Umarım kart bilgileri istemez kodu girmeden önce veya girdikten sonra çünkü us kart bilgileri istiyor. US ve UK hesapta bazı oyunlar Türkçe bazıları İngilizce oluyor Days Gone oynamak için alacağım PC için. Bilgin var mı bilmem Days Gone touchpad istiyor mu mesela spider-man'da touchpad kullanmadan geçemiyordun bölümü aynısı Days Gone'da var mı?

Umarım kart bilgileri istemez kodu girmeden önce veya girdikten sonra çünkü us kart bilgileri istiyor. US ve UK hesapta bazı oyunlar Türkçe bazıları İngilizce oluyor Days Gone oynamak için alacağım PC için. Bilgin var mı bilmem Days Gone touchpad istiyor mu mesela spider-man'da touchpad kullanmadan geçemiyordun bölümü aynısı Days Gone'da var mı?
Maalesef touchpad olayı hakkında bir bilgim yok. 2-3 ay öncesinde God Of War 3'ü bitirmiştim ve touchpad'a ihtiyacım olmamıştı. Yaklaşık 1 hafta önce ise şu Last Of Us'ı artık bir oynayayım deyip hesap açmaya kalktım, açtım fakat o günden beri hiçbir şekilde PS Now free trial alamadım.

Maalesef touchpad olayı hakkında bir bilgim yok. 2-3 ay öncesinde God of War 3'ü bitirmiştim ve Touchpad'a ihtiyacım olmamıştı. Yaklaşık 1 hafta önce ise şu Last of Us'ı artık bir oynayayım deyip hesap açmaya kalktım, açtım fakat o günden beri hiçbir şekilde PS Now Free trial alamadım.

YouTube'den takip etmek gerek yeni bir metot atıyorlar 1 2 gün sonra fix yakalayabilirsen açarsın yoksa mecbur Amazon'dan almak gerekiyor. Ama zaten yakında Türkiye'ye gelecek galiba betadan çıkınca.

YouTube'den takip etmek gerek yeni bir metot atıyorlar 1 2 gün sonra fix yakalayabilirsen açarsın yoksa mecbur Amazon'dan almak gerekiyor. Ama zaten yakında Türkiye'ye gelecek galiba betadan çıkınca.
Yeni method videolarını her gün takip ediyorum. Şu anlık hiçbiri işe yaramıyor.

Touchpad işini de rewasd uygulamasıyla çözdüm kaydırma tıklama işlemlerini bile atayabiliyorum yarın kodu satın alacağım umarım sorun yaşamam.

Şu an kodu uyguladım hiçbir sorun yaşamadım Rampage Gamepad ile Days Gone oynuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı