Amazon'dan PS4 Oyunu Almak

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Baktım Bloodborne burada en ucuz 160 TL iken Amazon'da 120 TL. Hem de vergisiyle beraber. Amazon'dan oyun alsak sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben amazondan ac unity aldım. Sorunsuz çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı olmadı. Yalnız tek sorunu Psn den ücretsiz Dlcleri indiremiyorsunuz. Mesela aç unity nin dead kings Dlc si ücretsiz ama oyun
Amerika dan geldiği için Dlc yüklenmiyor. Aynı şey The Witcher 3 için de geçerli. Ücretsiz 16 tane Dlc si olmasına rağmen indiremiyorsunuz. Fakat oyun çalışıyor. Dediğim gibi tek fark Psn den aldığınız Dlc leri yükleyemiyorsunuz. Onun dışında herşeyi aynı burdaki ile.

Nasıl ya DLC olmassa olmaz. O zaman amazon uk den alırsak dlcleri kullanabilirmiyiz? oda avrupa bolgesi cunku.

Nasıl ya DLC olmassa olmaz. O zaman amazon uk den alırsak dlcleri kullanabilirmiyiz? oda avrupa bolgesi cunku.

Eger ps4un kendi oyunlari amazondan alirsan turkce olmayacaktir. Birde ben ps4un kendi oyunlari yurtdisindan almayi onermem turkiyede daha ucuz bloodborne inecektir ama amazondaki fiyatin degisicegini sanmiyorum.

Türkiye'deki çoğu kişinin PSN si Türk. O yüzden Psn den ücretsiz Dlc leri veya ücretli Dlc leri oyuna kurmak için aldığınız oyunun 2. Bölge PAL olması gerek. Amerika'dan gelen oyunlar Pal olmadığı için Psn Türk PSN si olduğu için Psn Amerika'dan gelen oyunu görmüyor. Ps4 görüyor sadece. O yüzden ücretli veya ücretsiz Dlc alamazsınız.

Farketmez yine. Aynı şey olur. Bu sefer de bölgeler sıkıntı olur. Türkiye ye 2. Bölge Pal geliyor. Almanya'daki oyunların kaçıncı bölge olduğunu bilmiyorum. Ama yüksek ihtimal aynı değildir. Her gülün bir dikeni vardır. Eğer yurt dışından oyunu ucuza getirtmek istiyorsan ceremelerine de katlanacaksın. Ücretli veya ücretsiz Dlc kullanmayacaksın. Yine karar sizin.:mutlu::mutlu::mutlu:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı