Amazon'dan PS5 alınırsa vergi ödenir mi?

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Merhaba arkadaşlar, ben Amazon'dan (Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Fransa, İngiltere) stok bekleyerek almak istiyorum. Fakat ülkeye geldiğinde vergi ödeniyor mu? Sadece 1 adet alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben Amazon'dan (Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Fransa, İngiltere) stok bekleyerek almak istiyorum. Fakat ülkeye geldiğinde vergi ödeniyor mu? Sadece 1 adet alacağım.
Gerekli vergilendirme,ödeme esnasında çıkıyor ve ödeniyor,ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

Gerekli vergilendirme, ödeme esnasında çıkıyor ve ödeniyor, ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

Ben forumda bunun ile ilgili konulara bakarken mayıs ayında bir kanun gereği vergi alınacakmış yazısı görmüştüm de o yüzden içimde bir şüphe var.

Gerekli vergilendirme, ödeme esnasında çıkıyor ve ödeniyor, ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

Peki ya mediamarkt.de üzerinden satın alırsam vergi alınır mı?

Son düzenleme:
Ben forumda bunun ile ilgili konulara bakarken mayıs ayında bir kanun gereği vergi alınacakmış yazısı görmüştüm de o yüzden içimde bir şüphe var.

Peki ya mediamarkt.de üzerinden satın alırsam vergi alınır mı?
Amazon o çıkan vergileri peşinen ödüyor hocam zaten.
Media Markt ile ilgili bir bilgim yok.

Amazon o çıkan vergileri peşinen ödüyor hocam zaten.
MediaMarkt ile ilgili bir bilgim yok.

Amazon birleşik Arap emirliklerinde stok buldum satıcısı Amazon değil fakat gönderen Amazon vergi alınır mı? Böyle bir durumda?

Amazon birleşik Arap emirliklerinde stok buldum satıcısı Amazon değil fakat gönderen Amazon vergi alınır mı? Böyle bir durumda?
aldınız mı hocam bilgi verebilir misin? Satıcısı amazon olmayan siparişlerde vergi görünmüyor ülkeye girince vergi ödeniyor mu

Geri
Yukarı