Amazon'dan Razer Kraken 7.1 Alışverişi

49.45$ ve free shipping yani ücretsiz kargo, yani kargo parasını geri alabilirsiniz.

razer.png

Yalnız ben en baştakini alacağım :) Ayrıca sizin seçtiğiniz 'Buy used' 2. el oluyor sanırım. Peki bu kargo ücretini nasıl geri alacağım? Sanırım Amazon'la iletişime geçmem gerekiyor.

Ben 1 aralıkta logitech g930 satın aldım. Kargo ücreti 45 lira fazla geldi ve önce canli destekten geri istediğimi söyledim kabul etmediler ürünün domestic yani yerel kargosunun bedava olduğu söyledi, daha sonra prime membership üyeliğinin var mı dedi ben de yok ama olursa bedava olur mu diye sordum o da olmadığını söyledi, biraz ısrar ettim yine de kabul etmediler ve ben de Son çare mail attım ilk alışverişinin olduğunu ve 20$ kargo ücretinin ülkeme göre pahalı olduğunu söyledim yaklaşık 2-3 saat sonra kargo ücretinin geri alındığının mail i geldi. Ayın 4 ünde kargoya verdiler 6 sı sabah yani bu sabah istanbula giriş yaptı. UPS Kargo gözüküyor türkiyede değişir mi bilmem. Şuan büyük ihtimalle gümrük sorgusu yapılacak ve haftasonu olduğu için bekletiliyor. Daha fazlası için benim konuma bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı