Amazon'dan Razer Kraken 7.1 Getirtmek

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar forumda daha yeniyim.Ben Amazon'dan bu hafta Razer Kraken 7.1 almak istiyordum, Lakin Gümrük Sınırı 75 Euro, yani 94 Dolar civarlarına denk geliyor.Ama Alacağım üründe 93.59 Dolar.Ben Bu ürünü alırsam Gümrükte takılma gibi bir sorunla karşılaşırmıyım.Yoksa biraz daha ucuz bir kulaklık mı bakıyım ?

-Bu arada ürünün Linki :

Amazon.com: Razer Kraken 7.1 Surround Sound Over Ear USB Gaming Headset: Computers & Accessories

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Şansınıza kalmış takılması veya geçmesi, takılırsa 20 dolar kesinti olur, geriye kalan ücret hesabınıza yatırılır.

Şansınıza kalmış takılması veya geçmesi, takılırsa 20 dolar kesinti olur, geriye kalan ücret hesabınıza yatırılır.
Eğer takılırsa vergi olarak 20 $ civarında fiyat mı ödeyeceğim ?

250 TL gibi bir fiyata gelecek. Türkiye'den almak daha mantıklı. Hem Amazon'dan alırsan garantisi de olmayacak.
Ama Türkiye'deki Fiyatla Burdaki Fiyat arasında 150 Tl fark var.

Eğer takılırsa vergi olarak 20 $ civarında fiyat mı ödeyeceğim ?
Hayır, bizim gümrük ürünü geri amazona gönderir, gönderme ücreti olarak 20 dolar keser. Amazonda paranı geri iade eder. Ancak kulaklık takılmaz, ürünün %20 vergisini ödersin. Dediğim olay telefon gibi yasak ürünlerde oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı