Amazon'dan Razer Satın Almak

EnsarReyiz

Hectopat
Merhaba. Ben Amazon üzerinden Razer Set almaya karar verdim.
weqqe.jpg

Hepsi toplamda 265 dolar yapıyor fakat 4 ürüne toplamda 121 dolar vergi ekleniyor ve 366 dolar'a kadar çıkıyor. Vergi ücretlendirmesi nasıl oluyor anlayamadım. 100 dolar'ın altındaki ürünlere vergi alınmıyor mu? Ürünleri tek tek alırsam daha mı az ödemiş olurum?
Vergi ücretlendirmesine örnek olarak;
eqeqqq.jpg

Dediğim gibi 100 dolar'ın altında ki ürünlere vergi ödemiyorsak tek tek isteyince 100 dolar'ı geçmeyeceği için bir sıkıntı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

"Details" kısmından vergiyi ve kargo ücretini ayrıca görebilirsiniz. Sizin seçtiklerinizin hepsi ücretsiz kargo zaten. Tek tek alayım derseniz ayrı adresler ve alıcılar vermeniz gerekir. Yani aynı isme aynı adrese 4 farklı sipariş verirseniz sistem bunları birleştirir. Hatta vergi hesaplamasını yanlış yaparsa gümrükte sorun yaşayabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam vergi sınırı 20 Euro'ya kadar düşürüldü artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı