Amazon'dan Samsung M7 LS32AM700U alınır mı?

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,
Bu monitörü almayı düşünüyorum ama Amazon TR'de. Daha önce hiç Amazon TR üzerinden alışveriş yapmadım, bir sorun olmaz değil mi? MacBook Pro cihazıma Type-C ile bağlayacağım. Düşüncelerinizi bekliyor olacağım. Monitörün akıllı TV gibi olması da çok hoş bir özellik.

TR Amazon ise kesinlikle alınabilir. Ama yurt dışı olursa sıkıntı. Geçtiğimiz aylar da forumda bir hocam adını unuttum lütfen affetsin beni. 1TB'lık Samsung 870 EVO NVMe SSD almıştı. SSD çalınmış ve sadece kutusu gönderilmiş.

Selamlar,
Bu monitörü almayı düşünüyorum ama Amazon TR'de. Daha önce hiç Amazon TR üzerinden alışveriş yapmadım, bir sorun olmaz değil mi? MacBook Pro cihazıma Type-C ile bağlayacağım. Düşüncelerinizi bekliyor olacağım. Monitörün akıllı TV gibi olması da çok hoş bir özellik.

merhabalar ben de almayı düşünüyorum da aynı sekilde MacBook kullanıcısıyım aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz ya da başka modeli mi tercih ettiniz merak ettim.Şimdiden teşekkürler

Merhabalar ben de almayı düşünüyorum da aynı sekilde MacBook kullanıcısıyım aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz ya da başka modeli mi tercih ettiniz merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,

Ürünü satın almadım ama review videolarını izledim açıkcası beğendim. Maalesef kalan ürün sayısı azalıyor almanızı öneririm ekonomik sebeplerden alamayacağım gibi ama hem Samsung telefon kullan biri olarak ve monitörün akıllı TV olması çok güzel bir şey. Hem de 32inch olduğundan bahsetmeye gerek yok. Aşağıdan bakabilirsiniz. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

merhabalar ben de almayı düşünüyorum da aynı sekilde MacBook kullanıcısıyım aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz ya da başka modeli mi tercih ettiniz merak ettim.Şimdiden teşekkürler
Hocam siz aldınız mı? :D Ben de almayı düşünüyorum ama alan çok kişi yok sanırım.

Aldım 1 seneye yakındır kullanıyorum. Sorabilirsiniz aklınızdakileri.
Hocam ben ürünü gündüz iş, akşam kendi cihazımda oyun için kullanacağım. En büyük avantajı Type-C üzerinden aynı anda hem görüntü hem de 65W güç verebiliyor olması. Bunu deneyimleme şansınız oldu mu?

Smart özelliklerinin sorunsuz çalıştığını düşünüyorum. Kablosuz görüntü aktarımı var mı windows cihazlar için? Airplay vb. özellikler olduğu belirtilmiş zaten.

Parlaklık için 250nit denmiş, biraz düşük geldi bana. Size yeterli geliyor mu?

Sizin bahsetmek istediğiniz artı/eksiler varsa iletirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı