Amazon'dan Thrustmaster T300RS almak

hüseyin7816

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Amazon'dan orjinal sitesinden Thrustmaster T300RS almayi düşünüyorum fakat Amazon'dan gelen Thrustmaster T300RS amerika girişiymiş prizi. Bunu göze alip Thrustmaster T300RS'i alsam avrupa ceviricisi ile sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevirici alıp kullanabilirsin kardeşim sorun olmaz. Bana İspanya'dan Sony PSP adaptörü gelmişti, çeviricisi falan yoktu kendim aldım taktım sorunsuz şekilde kullandım. Çeviriciler ucuz zaten, fazla dert etme sen ekipmanını al onu da alırsın. Hatta olmazsa elektrikçilerden elektronikçilerden alabilirsin ya da olmazsa internet üzerinden de alabilirsin. Alternatif çok. :)

Türkiye'ye getirtecekseniz %20 gümrük vergisi ve kargoyu da hesaba kattınız mı?
Evet hesaba kattim.
Çevirici alıp kullanabilirsin kardeşim sorun olmaz. Bana İspanya'dan Sony PSP adaptörü gelmişti, çeviricisi falan yoktu kendim aldım taktım sorunsuz şekilde kullandım. Çeviriciler ucuz zaten, fazla dert etme sen ekipmanını al onu da alırsın. Hatta olmazsa elektrikçilerden elektronikçilerden alabilirsin ya da olmazsa internet üzerinden de alabilirsin. Alternatif çok. :)
Cevirici kullananlarda ürün de yanma sorunu olmuş öyle bir bilgi duydum ne kadar dogru olabilir. Bu konu hakkında düşünceniz nedir sizin
Evet, dönüştürücü ile sorunsuz kullanılabilir.
Teşekkürler
Evet, dönüştürücü ile sorunsuz kullanılabilir.
Teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı