Amazon'dan ürün satın almak için beklemeli mi?

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Belki haberlerde görmüşşünüzdür Amazon Türkiye'de hizmet vermeye başlayacak. Klavye ve ekran kartı almayı planlıyorum. Sizce Türkiye'ye gelmesini beklemeli mi yoksa Amazon.de üzerinden alınmalı mı? Türkiye'ye gelince vergiler ile vs. fiyatının yine Türkiye fiyatı kadar olacağını tahmin ediyorum.
Edit: Fotoğraftaki gibi birçok ürün Türkiye'ye gönderilmiyor, gönderilenler ise TR fiyatıyla aynı. Sipariş etsem iptal mi olur yoksa gelebilir mi?

Ekran Görüntüsü (11).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Türkiye'nin .de'den pek bir farkı olmayacak.
Satın alma ekranına gittiğinizde adres sorun çıkartacaktır, yani satın alamazsınız.

Amazon Türkiye'nin .de'den pek bir farkı olmayacak.
Satın alma ekranına gittiğinizde adres sorun çıkartacaktır, yani satın alamazsınız.

Ben Amazon'a giriyorum ürün almak için ama arkadaşın SS'inde görüldüğü gibi Türkiyeye kargo gelmiyor yazıyor çoğu istediğim üründe. Ona nasıl bir çözüm bulabiliriz. Oyuncu koltuğu almak istiyorum mesela ama çoğu TR'ye gönderilmiyor yazıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı