Amazon'dan 1500 Euro üstü ürün satın almak

yakbie

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Amazon'dan ürün siparişi verdim ürün $1,749.99 - 1.557, 13 Euro denk geliyor. Satıcı Amazon olduğu için.

Price$1,749.99
AmazonGlobal Shipping$13.59
Estimated Import Fees Deposit$455.78

Ödedim. Şimdi 1500 euro üstü olduğu için ekstra ücret ödemem gerekiyor mu ve bunun için gümrük ile cok uğraşmam gerekiyor mu? Ona göre farklı bir laptop satın alacağım. Daha önce 1500 euro üstü alışveriş yapmış biri var ise yardım ederse sevinirim.

Satıcı Amazondu

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Amazon'dan ürün siparişi verdim ürün $1,749.99 - 1.557, 13 Euro denk geliyor. Satıcı Amazon olduğu için.

Price$1,749.99
AmazonGlobal Shipping$13.59
Estimated Import Fees Deposit$455.78

Ödedim. Şimdi 1500 euro üstü olduğu için ekstra ücret ödemem gerekiyor mu ve bunun için gümrük ile cok uğraşmam gerekiyor mu? Ona göre farklı bir laptop satın alacağım. Daha önce 1500 euro üstü alışveriş yapmış biri var ise yardım ederse sevinirim.

Satıcı Amazondu
Hocam estimated import fees deposit yazan şey bildiğime göre tahmini vergi ücreti olması lazım o yüzden sen ödemişsin vergi ücretini bi sıkıntı olmaz sanmıyorum.

1500 euro üstü ekstra vergi yiyor hocam. Amazon sanırım onu karşılamıyor, tam bir bilgi maalesef bulamıyorum. İnternette riske atmak istemiyorum, iptal edeceğim sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı