Amazon'dan verilen sipariş yok oldu

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, gece 23.50 saatlerinde sipariş verdim. Şimdi baktığımda hesaptan attı şifre değiştirmemi istedi değiştirdim ama sipariş gözükmüyor. Delireceğim bunun sebebi nedir? Para çöp mü oldu? Canlı destek de kapalı.

Arkadaşlar selam, gece 23.50 saatlerinde sipariş verdim. Şimdi baktığımda hesaptan attı şifre değiştirmemi istedi değiştirdim ama sipariş gözükmüyor. Delireceğim bunun sebebi nedir? Para çöp mü oldu? Canlı destek de kapalı.

Endişe etmeyin sabah müşteri hizmetleriyle görüşüp çözersiniz, paranız boşa gitmez.

İnternet bankacılığı hesabına girip dekontu atarsın en kötü.

Hocam bir şey olmaz yatın uyuyun :) sabah halledersiniz.

Zaten Amazon'da böyle bir şey yaşadığınız için rahat olabilirsiniz. Hiçbir şey olmaz. Destek sorunu çözecektir.

Siparişi görebilsem sorun yok siparişi göremediğim için destek talebinde gösterebileceğim tek şey mail var, dekont var ama aldığım ürün hakkında bir bilgi vs yok ilginç.

1715117607781.png

Kanıt olarak mail var. Dedikleri gibi dekont var. Bir sorun olmayacaktır. İşlemi sorgulayıp bulurlar. Hallolur. Belki mucizevi şekilde sabaha geri döner o sipariş.

CC olarak mı algıladılar naptılar anlamadım gerçekten, ilk defa sipariş verdiğim bir yer de değil yani. Daha önce de yüzlerce sipariş verip telefon aldığım yer. Umarım döner sabah.

Geri
Yukarı