Amazon'dan verilen sipariş teslim edildi mi?

SinekTV

Hectopat
8 Kasım sabahı Amazon'dan RAM sipariş ettim. (Satıcı İncehesap)

Amazon üzerinden sürekli kontrol ediyorum ve yaklaşık yarım saat önce ürünümün kargo şirketine ulaştığını gördüm. Bir de yanında Kargo takip kimliği verilmiş. Bunu MNG Kargo üzerinden arattığımda ürünümün 9 Kasım saat 16:34'te D.B isimli bir şahıs tarafından teslim alındığı görünüyor. Fakat Amazon üzerinden baktığımda ürün daha yarım saat önce kargoya teslim edilmiş görünüyor. Ailemde D.B isimli birisi de yok. MNG ile iletişime geçtik kurye ile iletişime geçileceği söylendi, sistemsel bir hata olabilirmiş.

Benzer bir durum yaşayan oldu mu?

Amazon üzerinden sürekli kontrol ediyorum ve yaklaşık yarım saat önce ürünümün kargo şirketine ulaştığını gördüm. Bir de yanında Kargo takip kimliği verilmiş. Bunu MNG Kargo üzerinden arattığımda ürünümün 9 Kasım saat 16:34'te D. B isimli bir şahıs tarafından teslim alındığı görünüyor. Fakat Amazon üzerinden baktığımda ürün daha yarım saat önce kargoya teslim edilmiş görünüyor. Ailemde D. B isimli birisi de yok. MNG ile iletişime geçtik kurye ile iletişime geçileceği söylendi, sistemsel bir hata olabilirmiş.

Ailende değil MNG Kargo'ya teslim eden adamım adı D. B Amazona geç girmişlerdir kargo bilgilerini.

Mng kargo sitesinde "E-ticaret gönderisi" diye bir bölüm var. Orada Amazon'u seçip mi sorgulama yapıyorsunuz yoksa standart gönderi sekmesinden mi sorgulama yapıyorsunuz?

Mng kargo sitesinde "E-ticaret gönderisi" diye bir bölüm var. Orada Amazon'u seçip mi sorgulama yapıyorsunuz yoksa standart gönderi sekmesinden mi sorgulama yapıyorsunuz?
Standart gönderi olarak. E-Ticaret gönderisi olarak iki Amazon seçeneğini de denedim, bulunamadı tarzı bir hata veriyor.
Ailende değil MNG Kargo'ya teslim eden adamım adı D. B Amazona geç girmişlerdir kargo bilgilerini.
İsim konusunda bu ekran görüntüsünden sonra da emin misiniz? Ya sistemsel bir hata oldu ya da birisi kargoyu benim adıma (ç)aldı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,3 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:

Amazon üzerinden sürekli kontrol ediyorum ve yaklaşık yarım saat önce ürünümün kargo şirketine ulaştığını gördüm. Bir de yanında Kargo takip kimliği verilmiş. Bunu MNG Kargo üzerinden arattığımda ürünümün 9 Kasım saat 16:34'te D.B isimli bir şahıs tarafından teslim alındığı görünüyor. Fakat Amazon üzerinden baktığımda ürün daha yarım saat önce kargoya teslim edilmiş görünüyor. Ailemde D.B isimli birisi de yok. MNG ile iletişime geçtik kurye ile iletişime geçileceği söylendi, sistemsel bir hata olabilirmiş.

Bana verdikleri kod 2019 yılında teslim edilmişti. Bazen kodlar aynı oabiliyor. Bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Olabilecek hatalar ama Amazon'dan takip etmeni tavsiye ederim. Bir problem olursa müşteri hizmetlerine yaz hemen çözülür.

MNG kargonun sayfasında yazanlar doğruymuş. Dün saat 16:34'te karşı daireye teslim edilmiş. D.B'yi de "Daire Bir" anlamında yazmışlar. İnsan bir bilgilendirme mesajı falan yollar...

Yeni konular

Geri
Yukarı