Amazon'dan WD Blue SN570 alınır mı?

Drozvenn

Decapat
Daha fazla  
SN570 Akakçe'den baktığım zaman 1400 bandında gözüküyordu.
Amazon'da bunu buldum. Bunu bayii mi satıyor yoksa Amazon kendisi mi? Alsam ne kadar sürede gelir ve bu SSD alınır mı?

SN570 Akakçe'den baktığım zaman 1400 bandında gözüküyordu.
Amazon'da bunu buldum. Bunu bayii mi satıyor yoksa Amazon kendisi mi? Alsam ne kadar sürede gelir ve bu SSD alınır mı?
Dipnot : Amazon Germany tarafından satılıyor gelmesi uzun sürer mi ?

Son düzenleme:
Attığınız linkteki ürün Amazon Germany tarafından satılıyor, yani Amazonun kendisi fakat ürün yurtdışından gelecek.

Daha uygun fiyata DRAM bulunduran bu modele bakabilirsiniz.

Sağ altta amazon germany tarafından gönderildiği belirtilmiş 10-15 güne gelir. Exceria G2 al.

Sağ altta amazon germany tarafından gönderildiği belirtilmiş 10-15 güne gelir. Exceria G2 al.
İyimidir hocam Kioxialar sorunlu diye biliyorum. Attığım SSD’nin 500GB modeli var bende ona Win10 kurup yeni alacağıma oyunlarımı kuracağım.

Üstelik yazma ve okuma hızı oldukça düşük gibi

İyimidir hocam Kioxialar sorunlu diye biliyorum. Attığım SSD’nin 500GB modeli var bende ona Win10 kurup yeni alacağıma oyunlarımı kuracağım.

Kioxialar'da sata modeller sorunlu. Bizzat kendim M2 exceria kullanıyorum fp olarak alınacak piyasadaki en iyisi.

Üstelik yazma ve okuma hızı oldukça düşük gibi

3500 ile 2500 O/Y hızı arasında 0.1 saniye falan vardır herhalde BIOS açılımında. Farkı gerçekten hissetmek istiyorsanız 7500 hızlara yönelebilirsiniz onlar da bütçeyi aşacaktır.

Kioxialar'da sata modeller sorunlu. Bizzat kendim M2 exceria kullanıyorum fp olarak alınacak piyasadaki en iyisi.

3500 ile 2500 O/Y hızı arasında 0.1 saniye falan vardır herhalde BIOS açılımında. Farkı gerçekten hissetmek istiyorsanız 7500 hızlara yönelebilirsiniz onlar da bütçeyi aşacaktır.
Evet dediğiniz gibi zaten işletim sistemi kurmayacağım alacağım SSD’ye oyun kuracağım sizce almalımıyım ? DRAM etki edermi oyunlara ?

Geri
Yukarı