Amazon'dan Xbox One için RDR2 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar bildiğiniz üzere Red Dead Redemption 2 çıktı ve Google'da aratınca disk olarak satılan tek ilan var. O da 500 TL ve PS4 ilanlarında disk sürümü 350 TL'lere satılıyor iken bu fiyatta... Ben Amazon'dan 60 dolara kod alsam ve girsem oyunu indirebilir miyim? Ya da konumu ABD yapsam girsem kabul eder mi? Lütfen yardım edin almama çok az kaldı çünkü :) Teşekkürler...

Dosya Ekleri

• ekranın resmi.PNG
    ekranın resmi.PNG
    217,7 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Dijital alacağım zaten amazondan dijital key alsam dolar üzerinden abd hesap keyi mi bilmiyorum işte alsam kullanılır mı tr live hesabımdan ? alacağım çünkü ona göre, Zaten fotoğrafta sarıya boyadım dijital seçtiğimi..

Dijital alacağım zaten amazondan dijital key alsam dolar üzerinden abd hesap keyi mi bilmiyorum işte alsam kullanılır mı tr live hesabımdan ? alacağım çünkü ona göre, Zaten fotoğrafta sarıya boyadım dijital seçtiğimi..

Dikkat edersen note kısmında yazıyor.
Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı