Amazon'dan yurt dışı ürün alırken ücretlendirme nasıl olur?

619482

Femtopat
Merhaba, klavye alacaktım ancak yurt dışından Amazon ile alacağım. Kargo ücreti dışında herhangi gümrük vergisi gibi şeyler ödeyecek miyim? Ayrıca gösterilen fiyata kargo ücreti dahil mi? (örneğin 700₺'lik bir ürünün 170₺'sinin kargo ücreti olması gibi.)

Merhaba, klavye alacaktım ancak yurt dışından Amazon ile alacağım. Kargo ücreti dışında herhangi gümrük vergisi gibi şeyler ödeyecek miyim? Ayrıca gösterilen fiyata kargo ücreti dahil mi? (örneğin 700₺'lik bir ürünün 170₺'sinin kargo ücreti olması gibi.)
Amazon yurt dışından alacağınız ürünler için tahmini ithalat ücreti depozitosu belirler. Bu ücret ile de gümrük ve vergi işlerini halleder.
CB281C25-03A9-4EE3-A9DA-6E333C364393.jpeg
Tahmini bir ücret olduğundan eğer Amazon arta kalan para olursa o parayı iade ediyor. Eğer gereğinden az miktar da para alırsa geri kalan kısmını Amazon karşılıyor. Sizden ek ücret talep edilmiyor.
Kargo ücreti ise ürünün gösterilen fiyatına dahil değil. Ödeme sayfasında ödeyeceğiniz son fiyatı görebilirsiniz.

Amazon yurt dışından alacağınız ürünler için tahmini ithalat ücreti depozitosu belirler. Bu ücret ile de gümrük ve vergi işlerini halleder.Eki Görüntüle 1937776 tahmini bir ücret olduğundan eğer Amazon arta kalan para olursa o parayı iade ediyor. Eğer gereğinden az miktar da para alırsa geri kalan kısmını Amazon karşılıyor. Sizden ek ücret talep edilmiyor.
Kargo ücreti ise ürünün gösterilen fiyatına dahil değil. Ödeme sayfasında ödeyeceğiniz son fiyatı görebilirsiniz.

Hocam ürünü ekliyorum ancak toplam kısmı ürünün fiyatıyla aynıydı, bu yüzden sormuştum. Cevabınız için çok sağ olun iyi günler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı