Amazon'un sattığı ürünler nasıl bulunur?

İmamic

Centipat
Yer
düzce
Merhaba, Amazon da 800₺ hediye çekim var, ve sadece Amazon.TR'nin sattığı ürünleri alabiliyorsunuz. Bunun bir filtresi falan var mı? Bisiklet km ölçer almak istiyorum ama Amazon.TR'nin sattığı ürün bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Amazon da 800₺ hediye çekim var, ve sadece Amazon.TR'nin sattığı ürünleri alabiliyorsunuz. Bunun bir filtresi falan var mı? Bisiklet km ölçer almak istiyorum ama Amazon.TR'nin sattığı ürün bulamadım.
Kategoriyi sectikten sonra sol kisimda bulunan kutucugu isaretle:
Screenshot 2023-08-26 160007.png
Screenshot 2023-08-26 160013.png

Filtre geçen aylarda kaldırıldı dostum. Amazon tarafından gönderilir demek Amazon satıyor demek değil. Ara sıra listeleme hatası oluyor, o zaman filtre çıkıyor. Onun dışında filtreleme maalesef yok.

Amazon tarafından gönderilir seçeneğini seçip, ürün sayfasında satıcısı amazon olanlara bakman gerek. Listelemede filtre vardı eskiden ama bende bir süredir göremiyorum.

Tamamdır teşekkürler. Bu arada Amazon Germany ve Amazon us gibi Amazon'un diğer resmi satıcılarınıda kabul etmiyormuş. Amazon Germany'den alacakdım km ölçer kabul etmedi.

Tamamdır teşekkürler. Bu arada Amazon Germany ve Amazon us gibi Amazon'un diğer resmi satıcılarınıda kabul etmiyormuş. Amazon Germany'den alacakdım km ölçer kabul etmedi.

Saçma değil mi? Hediye çekiniz var ve sınırlanıyorsunuz.

Desteğe bu şekilde bir talep gönderin bana kalırsa. Km ölçer alacağım ama ne filtreleyebiliyorum ne başka ülkeden getirtebiliyorum memnun değilim vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı