AMD - 1000TL sistem toplama

Selim Durgut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu fiyata benim için en iyi performans sağlayacak sistemi toplamak istiyorum.

Konuyuda bilgi amaçlı açtım yardımcı olursanız sevinirim.
Elimde 320HDD, Monitör, klavye mouse vb. şeyler var.
Yakın zamanda Kingston 120GB SSD de alacağım.

Teşekkürler. :)

hocam bu sistemi toplayabilirsin fiyat 300tl aştı ama işini fazlasıyla görücektir eğer bütçe arttıramıyorsan ekran kartını sonrada alabilirsin.

resim biraz bozuk cıkmış kusuruma bakmayın lütfen.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 127
Biraz daha para biriktirip 1500 TL civarında PC almanız iyi olur. Bu fiyata alınan PC şuan ki bilgisayarıma yakın olacaktır, hiç tavsiye etmem SSD boşa gider.

Screenshot_2016-11-26-20-54-13.png
RAM'lerin çift kanal olması APU'da avantaj sağlar. RAM'lerin yüksek olması da aynı şekilde. Kasa biraz dandiğe kaçtı ama 20-30 TL daha koyup Aerocool alabilirsin.

hocam bu sistemi toplayabilirsin fiyat 300tl aştı ama işini fazlasıyla görücektir eğer bütçe arttıramıyorsan ekran kartını sonrada alabilirsin.

resim biraz bozuk cıkmış kusuruma bakmayın lütfen.
Bu bütçeye ancak APU toplanabilir.

hocam performans açısından önerdim, apuyu dual graphics dahi yapsak , 750ti lı 860k yı geçeceğini tahmin etmiyorum.Apu sistem alınacak olsa bile bütçe arttırlıp 2400mhz hızında ramler alınmalı yoksa vasat sistem olur.

Elimdeki bütçeyi şöyle yükseltebilirim, şu an ki kasa ma toplayabilirim sistemi bi 100 150 tl avantaj sağlayabilir diye düşünüyorum..
Peki önerdiğiniz sistemi ortalama ne kadar kullanabilirim?
Şu an ki bilgisayarm 2009 yılında alındı.
Fazla oyun oynayan biride değilim.

Elimdeki bütçeyi şöyle yükseltebilirim, şu an ki kasa ma toplayabilirim sistemi bi 100 150 tl avantaj sağlayabilir diye düşünüyorum..
Benim topladığım 4-5 yıl idare eder. İlerde de ekran kartı eklersen iyi olur.

Oyun oynamıyorsanız önerilen PC'lerden beğendiğinizi alabilirsiniz. Söylemeden duramadım bu PC'lerden birine SSD koymak aşırıya kaçmak olur, o fiyatı başka parçalara verirseniz bariz bir FPS artışı olacaktır bu da ileriye dönük olur. Bence de ekran kartını sonra alın APU sizi bir süre idare eder.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı