AMD - 1000TL sistem toplama

İ3 6100 lü sistem toplayabirsiniz.i3 6100 440 TL ,msi h110m pro vd 220 tl,4gb 2400 mhz ram 130tl,kasanız iyi değilse iyi bir kasa alabilirsiniz.kendi kasanıza toplamayı düşünürsenizde artan paranın üstüne biraz daha ekleyip ekran kartı alabilirsiniz.Fazla oyun oynamıyorum demişsiniz işlemcinin dahili grafik kartı sizi bir süre idare edecektir.illede amd diyorsanız arkadaşın attığı Apuyu toplayabilirsiniz.

Böyle bir sistem kur birde bende R7 240 var dx12 destekli.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    83 KB · Görüntüleme: 118
İ3 6100 lü sistem toplayabirsiniz.i3 6100 440 TL ,msi h110m pro vd 220 tl,4gb 2400 mhz ram 130tl,kasanız iyi değilse iyi bir kasa alabilirsiniz.kendi kasanıza toplamayı düşünürsenizde artan paranın üstüne biraz daha ekleyip ekran kartı alabilirsiniz.Fazla oyun oynamıyorum demişsiniz işlemcinin dahili grafik kartı sizi bir süre idare edecektir.illede amd diyorsanız arkadaşın attığı Apuyu toplayabilirsiniz.

Arkadaşlar bundan başka intel sistem öneren varmı peki?
Bunuda beğendim aslında..

Sizin içinize siniyorsa bu dolar kurunda satın alın dolar 3.45 olmuş fiyatlar uçuyor.Dolar 1.43 ken yazar kasa atıldı bu ülkede makamdakilere şimdi dolar ne hale geldi sistem toplayabilirsen istediğin fiyata helal olsun ☺️.

Ben a6 işlemciye overclock yaptım ve şuan bir çok i5 serisinden daha hızlı. 1866Mhz ram ve bakır ram soğutma kiti, xigmatek cpu soğutma ve cooler master e1 termal macun ile efsane değerler alıyorum. Ekran kartını özel olarak çalıştığım bir firmadan tedarik ettim henüz piyasada dx12 r7 240 yok.

Ben a6 işlemciye overclock yaptım ve şuan bir çok i5 serisinden daha hızlı. 1866Mhz ram ve bakır ram soğutma kiti, xigmatek cpu soğutma ve cooler master e1 termal macun ile efsane değerler alıyorum. Ekran kartını özel olarak çalıştığım bir firmadan tedarik ettim henüz piyasada dx12 r7 240 yok.
hocam i5 1.neslindenmi daha hızlı a6 dual core?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı