AMD 14.12 Omega Sürücüsü Sorunu

Constantine

Kilopat
Arkadaşlar birkaç hafta önce indirdim normal olarak mevcut driverı kaldırdım (14.9) sonra Omega sürücüsünü yükledim. Bilgisayarım yeniden başladı fakat bir gariplik söz konusu. Windows 8 için sidebar indirdim (Windows 7'de saat, borsa, hava durumu eklentisi) o hata veriyor, garip hatalar alıyorum, Catalyst Control Center çalışmayı durdurdu hatası ve tekrar çalıştırdığımda da aynı hatayı alıyorum. Kısaca bilgisayarın feleği şaştı bu driver ile :). E bu driverı da yüklemem lazım ki yeni nesil oyunlar ile stabil çalışsın ekran kartımdan verim alamıyorum çünkü. Şuan 14.9 sürücüsünü kullanmaktayım. Teşekkür ederim şimdiden. :)

Son düzenleme:
Geçen bir denedim normal denetim masasında kaldırdım 14.9 driverını sonra yükledim böyle bir sorun ile karşılaştım. Önceki driverlarda bu sorun olmadı işte kafa karıştıran o. Birkaç defa silip yükledim program filestan AMD'nin dosyalarına kadar sildim yine olmadı. Catalyst Control Center çalışmayı durdurdu hatası en önemlisi. Birde şu var CCC'ye girdiğimde mevcut sürüm 14.12'yi yüklediğim halde 14.9 yazıyordu.

Arkadaşlar birkaç hafta önce indirdim normal olarak mevcut driverı kaldırdım (14.9) sonra Omega sürücüsünü yükledim. Bilgisayarım yeniden başladı fakat bir gariplik söz konusu. Windows 8 için sidebar indirdim (Windows 7'de saat, borsa, hava durumu eklentisi) o hata veriyor, garip hatalar alıyorum, Catalyst Control Center çalışmayı durdurdu hatası ve tekrar çalıştırdığımda da aynı hatayı alıyorum. Kısaca bilgisayarın feleği şaştı bu driver ile :). E bu driverı da yüklemem lazım ki yeni nesil oyunlar ile stabil çalışsın ekran kartımdan verim alamıyorum çünkü. Şuan 14.9 sürücüsünü kullanmaktayım. Teşekkür ederim şimdiden. :)
Hocam bendede AMD var lanet olsun bu AMD ye herseyi sorun meretin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı