AMD 20.7.1 sürücüsündeki gelişmeler

darthnorth

Centipat
AMD Adrenalin 20.7.1 kullanıma sunuldu. Bundan önce 20.5.1. HWS kullanıyordum. Boştaki sıcaklık değerleri geriledi. Oyunlarda denedikçe izlenimlerimi aktarırım, sizlerden de bekliyorum. Sapphire 5700 XT Nitro+ kullanıcısıyım.
AMD Adrenalin 20.7.1 kullanıma sunuldu. Bundan önce 20.5.1. HWS kullanıyordum. Boştaki sıcaklık değerleri geriledi. Oyunlarda denedikçe izlenimlerimi aktarırım, sizlerden de bekliyorum. Sapphire 5700 XT Nitro+ kullanıcısıyım.

Hızlı bir Valorant deneyimi, fan curve default. Sıcaklık değerleri bir öncekine göre daha iyi, Max FPS bazında büyük bir artış var, ortalama seyri de bir öncekine göre daha yüksek. Birazdan RDR2 gireceğim. Sağ üstte pencere komutlarının yanında "launch bug report tool" gördüm, daha önce orada öyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama anlaşılan olası bir bugı direk bildirmemize yarıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık uygulamaya özel tam ekran-en boy koruma seçenekleri uygulanabiliyor.Eski sürümlerde genel atanıyordu.Bazı oyunlarda uygulanmıyordu bile.
Bazen pc açılınca radeon açılmıyordu,fan ayarları sıfırlanıyordu.Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Düzelmiş gibi.
Bana göre kalan tek sıkıntı 144 hzde bellek takılması var.Bug report toolla isyan ettim bakalım.Aylardır var bu sorun hala düzeltmediler.

Son düzenleme:
Overclock ayarlarında GPU ayarı "GPU saat hızı" buglu degeri degiştirip kaydettigim anda eski değerlere dönüyor önceki sürümde de böyle bir sıkıntı vardı 20.4.1 WHQL'de böyle bir sıkıntı yoktu.

Konuyu guncel tutalim, deneyen arkadaslar bize bilgilerini aktarsinlar. Bayagi bir yol asmis gibi duruyor bu guncellemeyle AMD. Ben de yukluyorum su an. Deneyimlerimi aktaririm.

VRAM kullanımı konusunda boştayken yüzde 30'a kadar kullanımı vardı. Raporladım. Şu an whql 20.4.2 kullanıyorum.
Birazdan değiştirilmesi için başvuracağım, burası bir AMD Adrenalin sürücüleri hakkında bir konu olsun.

Şimdi 20.7.2'yi yayınladılar, deniyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı