AMD 22.3.1 ve 22.3.2 sürümlerinde sorun var mı?

@Penetrator God işte onda sıkıntı yok ben de sevindim aylar sonra çıktı diye o da bende sıkıntı çıkardı. 22.2.1 sürüm diyen iki kişi iyi diyor uzun süredir onu deneyebilirim.

@494722 siz şu an hangi sürümü ve uzun zamandır sorunsuz dediğin güncel sürücü kurulu peki?

@Penetrator God işte onda sıkıntı yok ben de sevindim aylar sonra çıktı diye o da bende sıkıntı çıkardı. 22.2.1 sürüm diyen iki kişi iyi diyor uzun süredir onu deneyebilirim.

@494722 siz şu an hangi sürümü ve uzun zamandır sorunsuz dediğin güncel sürücü kurulu peki?
Ben yaşadığım birkaç sorun sonrası kartı iade ettim hocam.

@Beholster
@241046 peki bu sürümü(22.2.1) kurdum bu sürümde görev çubuğum tam saydam oldu yani duvar kağıdım gözüküyor önceden puslu tam belirgin olmazdı uzun zamandır böyle idi kullandığım önceki sistemlerde bu yeni mi geldi acaba? Cihazı açıp kapatınca bu saydamlık normal haline geliyor ama yeniden başlatınca resimdeki gibi tam saydam oluyor Allah Allah. Bir de bu sürümde yeniden başlatma uzun sürdü normalde yeniden başlatınca logo altında dönen toplar 1.5 döner açılırdı hızlı. Şimdi 3-4 kere dönüyor toplar. Söylediğiniz sürümde diğer sorunlar yok tabii imleç problemi gibi.

Normalde ekran kart sürücüleri yüklü değilken tam saydam gözükür veya yükledikten sonra yeniden başlatınca normal her zamanki şeffaflığa geçer ama nedense hem başlıkta ki sürücüde hem de 22.2.1 sürümde de var aynı sorun. Demek ki benim gibi sistemlerde aynı sıkıntı olanlara geri dönüş yapılmış Windows aero sorunu olduğunu her iki sürümde de bilinen sorunlara eklenmiş olabilir.

Yeniden başlatınca;
1649020482540.png

Açıp kapatınca;
1649020896129.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı