AMD 24.1.1 güncellemesi yapılmalı mı?

Evet ilk gün YouTube'dan video izlerkende video da problem oluyordu o düzeldi ancak bu hala devam ediyor.

Bende sadece Prime Gaming de aşağı doğru kayarken oldu da donma falan olmadı sadece ses falan takıldı bundan 2-3 güncelleme önce GTA da Alt Tab yapıp Google'a girip yazı yazmaya çalışınca yazılar geç geliyordu o sorun ortadan kalktı şu anki driver da YT'yi bilmiyorum bakmadım.

Bende sadece Prime Gaming de aşağı doğru kayarken oldu da donma falan olmadı sadece ses falan takıldı bundan 2-3 güncelleme önce GTA da Alt Tab yapıp Google'a girip yazı yazmaya çalışınca yazılar geç geliyordu o sorun ortadan kalktı şu anki driver da YT'yi bilmiyorum bakmadım.

Ben 1 yıl önce GTA oynarken de vardı aynı sorun.

YouTube'da nasıl bir sorun yaşadin anlatir misin ben de ayni sorunu yasiyorum herhamgi bir video izlerken ses ve görüntü anlik takiliyor ve ses cızırtı gibi geliyor videoda.

Video yu izlerken sabit bırakırsan bir şey yok ama mouse sağ sola götürünce oluyor ama sadece YT de oldu bende Google da başka bir şey izlerken olmuyor.

Aylardır problemsiz olan PC yine problem vermeye başladı. Oyun oynarken Alt+Tab atınca vesaire takılma oluyor. Harbi kıracağım bir gün bu ekran kartını.
Sorma aynı durum bende de var. Robotik bir takılma sesi geliyor. Chrome'da Youtube açıkken 2 sekme arası geçişlerde de oluyor. An itibari ile RTX 4060 Tİ arayışına girdim......

Sorma aynı durum bende de var. Robotik bir takılma sesi geliyor. Chrome'da Youtube açıkken 2 sekme arası geçişlerde de oluyor. An itibari ile RTX 4060 Tİ arayışına girdim......
Aynen robotik bi takilma sesi stuttering deniyormus sanirim kekeleme

Aynen robotik bi takilma sesi stuttering deniyormus sanirim
ilk basta ssd den veya ram lerden suphelendim ssd testi yaptim programdan sıkıntı cikmadi windows un kendi özelliginden de ram testi yaptim onda da sikinti yok güncellemeden sonra oldu

Eski drivera nasıl dönecegiz? AMD'nin sitesinde sadece en son sürüm var bulamadim eski sürümleri.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı