AMD 24.1.1 sürümüne geçilir mi?

bapuhan

Centipat
Daha fazla  
RDR2 drop yaşadığım için sürümü 24.8.1 çekmiştim. Sorunun driver değil de DX12 olduğunu anladım. 24.1.1 sürümüne geçmeli miyim?

Rahatını bozma. Yeni sürücü sorun yaratıyormuş. Zaten içinde yeni gelecek veya geçmeye değecek de bir şey yok.

En güncel sürücü iyi sürücüdür deriz ama AMD için bu pek geçerli olmuyor. :)

23.8.1 de iyi ama bazı özellikler yok.

Mesela ne gibi? O sürümden en yeni sürüme gelen pek özellik olmadı diye biliyorum.

Veya 24.1.1 sürümüne güncelleyin, sorun olmaz ise durursunuz.

Yani biz geçme desek bile sorun olacak mı olmayacak mı bilemeyiz. Belki sorun yaşamayacaksın.

Çünkü genel bir sorun olmayabilir. Mesela bende sorun yoktu yeni sürücü ile.

Mesela ne gibi? O sürümden en yeni sürüme gelen pek özellik olmadı diye biliyorum.

Veya 24.1.1 sürümüne güncelleyin, sorun olmaz ise durursunuz.

Yani biz geçme desek bile sorun olacak mı olmayacak mı bilemeyiz. Belki sorun yaşamayacaksın.

Çünkü genel bir sorun olmayabilir. Mesela bende sorun yoktu yeni sürücü ile.

Ben şu an 23.11.1 deyim hiç sorun çıkmadı bundan devam ederim.

Ben 6750XT kullanıyorum. Özellikle tam ekran videoya geçerken sistem 2-3 saniyeliğine kitlenip düzeliyor ki eski sürücüyü silip yenisini kurmama rağmen sorunlu çalışıyor. Bir önceki sürücüye geçmeyi düşünüyorum.

Ben 6750XT kullanıyorum. Özellikle tam ekran videoya geçerken sistem 2-3 saniyeliğine kilitlenip düzeliyor ki eski sürücüyü silip yenisini kurmama rağmen sorunlu çalışıyor. Bir önceki sürücüye geçmeyi düşünüyorum.

Aynı sorun bende de var hocam sadece videodada değil Chrome'da 2-3 saniye takılıyor sayfa yanıt vermiyor dedikten sonra açılıyor bende 23.11.1'e eçmeyi düşünüyorum.
Bir şey daha diyeceğim sağ tık yapınca açılmama sorunuda var adrenalinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı