AMD 24.3.1 sürümü nasıldır?

TheDarkSign

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 / Corsair Vengance LPX DDR4 16gb 3000mhz CL16 / Msi B550m-pro Gen 3 / Samsung 970 Evo Plus 500gb / Corsair BX500 500gb SATA / Sapphire Nitro+ RX 7700XT 12GB OC / Corsair CV 750 750 watt 80+ Bronze
Geçen oldu mu? Geçtiyseniz sorun yaşadınız mı? Geçmeye değer mi? Halihazırda 24.2.1 muazzam stabil çalışıyorken geçilecek kadar iyi bir sürücü mü? Teşekkürler.

Geçen oldu mu? Geçtiyseniz sorun yaşadınız mı? Geçmeye değer mi? Halihazırda 24.2.1 muazzam stabil çalışıyorken geçilecek kadar iyi bir sürücü mü? Teşekkürler.
24.2.1 muazzam stabil çalışmıyordu, bir sürü bug var, sizin için muazzam çalışıyorsa zaten hiç yükseltmeye gerek yok diyebilirim. Zira 24.3.1 bile öyle inanılmaz stabil bir sürüm değil. Bug-fixler çok küçük ve önemsiz duruyor. Dikkatimi çeken shader cache'de iyileştirilme yapılması. Aradığınız yeni çıkan PS5 oyunlarını rahatça oynamak ise geçmek mantıklıdır.

24.2.1 muazzam stabil çalışmıyordu, bir sürü bug var, sizin için muazzam çalışıyorsa zaten hiç yükseltmeye gerek yok diyebilirim. Zira 24.3.1 bile öyle inanılmaz stabil bir sürüm değil. Bug-fixler çok küçük ve önemsiz duruyor. Dikkatimi çeken shader cache'de iyileştirilme yapılması. Aradığınız yeni çıkan PS5 oyunlarını rahatça oynamak ise geçmek mantıklıdır
Valla hocam benim nazarımda ben 24.2.1'de ben hiç bir sorun yaşamadım ve anlattıklarınıza bakarsak da henüz geçmeye gerek yok diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı