AMD 24V2Q FreeSync açılmıyor

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,
AOC 24V2Q modelini geçenlerde satın almıştım. AMD FreeSync özelliğini aktif hale getiremiyorum. Sebebi nedir sizce?
1562536715050.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
AOC 24V2Q modelini geçenlerde satın almıştım. AMD FreeSync özelliğini aktif hale getiremiyorum. Sebebi nedir sizce?
Eki Görüntüle 413596

Aynı şeyi ben de yaşamıştım. BURADA konusu da var :)

Monitör ayarlarında FreeSync özelliğini kontrol ettiniz mi? Ben bu özelliği monitörde aktif edince Radeon ayarlarında FreeSync otomatik olarak açıldı.

Aynı şeyi ben de yaşamıştım. BURADA konusu da var :)

Monitör ayarlarında FreeSync özelliğini kontrol ettiniz mi? Ben bu özelliği monitörde aktif edince Radeon ayarlarında FreeSync otomatik olarak açıldı.
Teşekkür ediyorum bu saatte değerli vaktinizi bana ayırdığınız için. 🙂 Öğlene doğru deneyip haber vereceğim.
@Sertaç Binli Maalesef monitörde böyle bir özellik bulunmuyor. Ancak monitörün özelliklerinde böyle bir özelliğin olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum bu saatte değerli vaktinizi bana ayırdığınız için. 🙂 Öğlene doğru deneyip haber vereceğim.
@Sertaç Binli Maalesef monitörde böyle bir özellik bulunmuyor. Ancak monitörün özelliklerinde böyle bir özelliğin olduğunu söylüyorlar.

Rica ederim ne demek. ŞU videoda inceleme sırasında 02:08'de değiştirdiği ayar olabilir mi acaba?

Teşekkür ediyorum bu saatte değerli vaktinizi bana ayırdığınız için.🙂 Öğlene doğru deneyip haber vereceğim.
@Sertaç Binli maalesef monitörde böyle bir özellik bulunmuyor. Ancak monitörün özelliklerinde böyle bir özelliğin olduğunu söylüyorlar.

Ben de az önceye kadar açamıyordum. Hallettin mi bilmiyorum ama Radeon Boost ayarını kapaman lazım FreeSync'i açabilmen için.

Geri
Yukarı