AMD 3600 işlemci 2149TL'ye alınır mı?

558memoli

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bol Diplomalı Çok Bilmiş İşsizin Biri
RAM
3600
İncehesap'ta şu anda satılmakta piyasanın altında bir fiyatta.

2200G işlemci yerine alayım diyordum. Normalde ikinci el bakıyordum ama 1800-2000 TL istiyorlardı. Sıfırını almak mantıklı mı? Ya da biraz daha mı beklenmeli ne dersiniz?

Geçen haftaya kadar kullanıyordum, elbette mevcut işlemcinizden daha iyi ancak RX 6600 ile birlikte Valorant'ta darboğaz yapıyordu. Şahsen 5600'den aşağısına çok da bakmamak gerekir.

Geçen haftaya kadar kullanıyordum, elbette mevcut işlemcinizden daha iyi ancak RX 6600 ile birlikte Valorant'ta darboğaz yapıyordu. Şahsen 5600'den aşağısına çok da bakmamak gerekir.

Valorant'ta darboğaz zaten olacaktır ancak AAA oyunlarda olmaz, 6650 XT ile kullanıyorum çok minimal darboğaz var.

İyi ekran kartın var ise para biriktir.

Sistemde şu an RX6400 var. Birkaç oyunda işlemci kaynaklı problem yaşıyorum. Önce işlemci sonra ekran kartı değişimi yapacağım. 5600 şu an pek mümükün değil bu arada stok bitmiş artık başka zaman artık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı