AMD 5570 Sistem GTA V'i Kaldırır Mı?

muratsahin9

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim:
- Amd 5570 1GB
-4 GB Ram
-Pentium Dual-Core E6800 3.33 Ghz (2Cpus)
Bu sistemle GTA V'i oynayabilir miyim? Şu an bilgisayarda crackli yüklü oyunda kasma sorunu yok ama texture sorunu var. Arada gözükmüyor ve geç yükleniyor. Oyunu orjinal almak istiyorum. Acaba orjinal oyunda da bu sorunla karşılaşır mıyım?

Oyunun orjinalinde performans dahada artabilir en düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükte oynarsın

Oyunun orjinalinde performans dahada artabilir en düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükte oynarsın
-Yani texture sıkıntısızı olmaz mı?
-Ekran kartımın desteklediği çözünürlük 1600x900 en düşük ayarlada bu çözünürlük ile oynayabilir miyim ?
-Birde oyun açılınca chrome da bir adrese girmek ölüm oluyor acaba bu sıkıntı ram yetmediği için mi işlemci yetmedi için mi?

İşlemci den kaynaklanıyor sorun büyük ihtimal. Ben i3 550 ile sapphire hd 4650 ekran kartı ile 1024*768 ayarlarında 20 fps üstü alabiliyorum texturelerde bi sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı