AMD HD 6570 Sistem GTA V'i Kaldırır mı ?

• Konuyu başlatan fatihsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 7B
F

fatihsi

Ziyaretçi
Bilgisayarımda İntel core i5 3.2 GHz işlemci, 4 GB RAM, AMD Radeon HD 6570 directX 11 var. PC GTA 5' i hangi ayarlarda oynatır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İ5' in hangi nesili, hangi modeli var ? Ekran kartınız çok yetersiz, low ayarlarda bile akıcı oynatmaz.

İ5' in hangi nesili, hangi modeli var ? Ekran kartınız çok yetersiz, low ayarlarda bile akıcı oynatmaz.
Katılıyorum. 1 GB ekran kartı birçok oyun için yetersiz. Bu ekran kartı ile GTA 5'in menüsünü bile zor açarsınız. Onun yerine aşağıda verdiğim linkteki ekran kartını alabilirsiniz. GTA 5 için bulabildiğim en ucuz ekran kartı. Ara ara hafif takılmalar olabilir ama sorun değil.

www.vatanbilgisayar.com: Sapphire Hd7950 Gddr5 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Bilgisayarımda İntel core i5 3.2 GHz işlemci, 4 GB RAM, AMD Radeon HD 6570 directX 11 var. PC GTA 5' i hangi ayarlarda oynatır ?
KARDEŞİM BENDEDE AYNI EKRAN KARTI VAR GTA 5 LOW AYARLAR YOK SATEN NORMAL AYARLARDA VE 1200 ÇÖZÜNÜRLÜKLERDE 30 FPS ALIYORUM HERKES OYNATMAZ DİYOR AMA 30 FPS ALIYORUM ONATIYOR

Merhaba, HD 7850 ile düşük ayarlarda bir süre oynadım. Ancak daha 6570 in düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatacağını pek sanmam. Eğer oyunu almadıysan, bu sistem ile almanı tavsiye etmem. Keza; böyle bir oyunu daha iyi bir sistem ile oynamak daha zevkli ve heyecan verici olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı