AMD 7500F ve GTX 1060 darboğaz yapar mı?

Shwayzee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar kasamı yükseltmek istiyorum fakat bildiğiniz üzere ekran kartları çok pahalı olduğu için ekran kartı dışındaki parçaları yükseltebileceğim. Almak istediğim model 7500F modeli fakat darboğazın tam olarak ne demek olduğunu bilmemekle birlikte herhangi bir performans problemi yaşar mıyım? Sizlere sormak istedim.

Merhaba, bilgisayar kasamı yükseltmek istiyorum fakat bildiğiniz üzere ekran kartları çok pahalı olduğu için ekran kartı dışındaki parçaları yükseltebileceğim. Almak istediğim model 7500F modeli fakat darboğazın tam olarak ne demek olduğunu bilmemekle birlikte herhangi bir performans problemi yaşar mıyım? Sizlere sormak istedim.

R5 5600'den daha iyi bir işlemciyse yapmaz.

cpubenchmark.com sitesine göre daha iyi bir işlemci.

Yalan dolan o siteler inanmayın. 7500F nerede 5600 nerede Allah aşkına yapmayın arkadaşlar.

cpubenchmark.com sitesine göre daha iyi bir işlemci.

GPU bayağı eski bir model olduğu için herhangi bir performans sıkıntısı yaşamam yani?

Yaşamazsın. Ama o kartı bir ara yükseltmeni tavsiye ederim.

Bilgim yoktu, teşekkürler.

5600 modeli 7500F modelinden daha iyi bir model mi o halde?
Hocam kesinlikle darboğaz yapmaz. GTX 1060 bende var ryzen 5 5600 ile kullanıyorum hiç bir şekilde darboğaz yok. 7500f r5 5600 den çok daha iyi bir işlemci. Yapmaz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı