AMD 7600M laptop ekran kartı %100 kullanılıyor

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar 2-3 gün öncesinden csrss adında yanlışlıkla bir dosya indirdim, fazla kafaya takmadım, silmeye çalıştım gördüğüm kadarı ile silinmiş sandım fakat silinmemiş. System32'nin içinde ve silinmiyor bende Technopat'ta bir konunun gözüme çarpması ile farkına vardım. Ekran kartı %100 kullanılıyor boşta bile, malwerabytes 9 tane trojan buldu ve sildim fakat sorun hala devam ediyor. Dahili Intel kartımda sıkıntı yok. Fakat AMD 7600M kartımın %100'ü kullanılıyor. Ben bunu nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• 334.PNG
    334.PNG
    53,5 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 25
  • 555.PNG
    555.PNG
    15,5 KB · Görüntüleme: 32
Csrss: Client Server Runtime Servicedir, dijital imzası ve SYSTEM adı altında çalışıyor ise sorun yok.
++ yine de 100% kullanım çok şüphe edici, temiz kurulum net çözüm olur.

Csrss: Client server runtime servicedir, dijital imzası ve System adı altında çalışıyor ise sorun yok.
++ Yine de 100% kullanım çok şüphe edici, temiz kurulum net çözüm olur.

System adı altında çalışıyor sadece dikkatimi çekti Görev Yöneticisi kullanıcı adı altında çalışıyor, ve techpowerupa giriyorum 15 saniye boyunca %0 kullanılıyor yazıyor sonra bir anda %100 alıyor size çalışan tüm uygulamaları ayrıntılı atayım mı?
Intel %boşta 1-2 falan kullanılıyor, ve AMD grafik ayarlarım en yüksek grafik, tüm ayarları en yüksek kaliteye almıştım bununla bağlantısı olabilir mi?
bunlar çalışanlar

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    50,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 2.PNG
    2.PNG
    54,3 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.PNG
    3.PNG
    21,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Bunun AMD/Intel ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, NVIDIA kartımda bile %2-3 arasında giden bir yüzdelik var, 2 adet csrss herkeste mevcut ve bunlardan birini sonlandırırsanız mavi ekran yiyeceğinizi düşünüyorum.. Sistem dosyası olduğu için müdahele edeceğinizi fazla düşünmüyorum, bu yüzden temiz kurulum öneriyorum size.

Bunun AMD/Intel ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, NVIDIA kartımda bile %2-3 arasında giden bir yüzdelik var, 2 adet csrss herkeste mevcut ve bunlardan birini sonlandırırsanız mavi ekran yiyeceğinizi düşünüyorum. Sistem dosyası olduğu için müdahale edeceğinizi fazla düşünmüyorum, bu yüzden temiz kurulum öneriyorum size.

Hocam Kaspersky ile tam tarama yaptım fakat 20 dakikadır %99 kaldı 1 dakikadan az kaldı diyor, takıldımı sizce?
Bunun AMD/Intel ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, NVIDIA kartımda bile %2-3 arasında giden bir yüzdelik var, 2 adet csrss herkeste mevcut ve bunlardan birini sonlandırırsanız mavi ekran yiyeceğinizi düşünüyorum.. Sistem dosyası olduğu için müdahele edeceğinizi fazla düşünmüyorum, bu yüzden temiz kurulum öneriyorum size.
hocam birşey farkettim techpower up uygulamasını açtıktan sonra %100 kullanmaya başlıyor, çünkü uygulamayı ilk açtığımda %0 yazıyor biraz bekleyince %100 e çıkıyor, kafam karıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı