AMD 8570 2GB ve i7 4770 Sistem Nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Benim bir arkadaşım şöyle bir sitem toplamış ve bu sistem call of duty ghosts/ ac4/bf4 gibi oyunları 1280*720'de orta ayarlarda oynatabilir mi diye bana sordu. Ben yanıt veremedim. Sizce oynatır mı?

• İntel Core İ7 4770
  • AMD 8570 2GB
  • 1TB HDD 7200 RPM
  • 350 Watt Güç Kaynağı
  • 8gb 1600 mhz RAM
  • Windows 8.1

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi ama güç kaynağın o sisteme biraz zayıf kalmış gibi.

Sistem toplamamış bence Casper almış gibi gözüküyor ? Bu sistemle dediğiniz oyunları low' da açarsa ne mutlu.

Sistem toplamamış bence Casper almış gibi gözüküyor ? Bu sistemle dediğiniz oyunları low' da açarsa ne mutlu.
Arkadaşım bizzat kendisi toplamış bilgisayarı bende kendi gözlerimle gördüm. Hazır bir pc değil. Toplama bir bilgisayar. Ekran kartı zaten iyi değil. Arkadaşım da zaten biliyor iyi olmadığını. Nvidia'nın GTX 800 serisini beklediği için idarelik bir ekran kartı aldı. GTX 800 serisi çıkınca 1200tl lik ekran kartı alacakmış. Sadece son çıkan fps oyunlarını orta ayarlarda 1280*720'de 30-40 fps de oynayabilir mi?

Güç kaynağını biraz yükseltmeli senin arkadaşın.

Arkadaşım bizzat kendisi toplamış bilgisayarı bende kendi gözlerimle gördüm. Hazır bir pc değil. Toplama bir bilgisayar. Ekran kartı zaten iyi değil. Arkadaşım da zaten biliyor iyi olmadığını. Nvidia'nın GTX 800 serisini beklediği için idarelik bir ekran kartı aldı. GTX 800 serisi çıkınca 1200tl lik ekran kartı alacakmış. Sadece son çıkan fps oyunlarını orta ayarlarda 1280*720'de 30-40 fps de oynayabilir mi?

Bir de güç kaynağını yükseltmeli. Bu sistem için düşük bir güç kaynağı seçmiş.

Güç kaynağını biraz yükseltmeli senin arkadaşın.
Güç kaynağı dışındaki bileşenlerr ac4/ghosts/bf4 gibi oyunları orta ayarda oynatabilir mi?(1280*720)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı