AMD A10 7850K APU Sistem İçin Güncel Ekran Kartı Önerisi

alperdemirx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 3 yıl önce APU Bir sistem topladım ve bu bazı oyunlara ve programlara yetmemeye başladı. Yaklaşık 900₺ gibi bir bütçem var ve 2018 de çıkacak olan tüm oyunları oynatabilecek, sistemim ile darboğaz yapmayacak bir ekran kartı önermenizi istiyorum.

Sistem özelliklerim:

ASUS A88XM-A Anakart
AMD A10 7850K İşlemci
Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Beast DDR3 1600MHz CL9 RAM
RC-K280 Kasaya Dahil 500W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Tİ. APU sistemlerde harici ekran kartı taktıktan sonra APU içindeki GPU RAM'den yemeye devam ediyor mu onu bilmiyorum? Ediyorsa 6 GB RAM günümüz için yetersiz kalır.

GTX 1050 Tİ. APU sistemlerde harici ekran kartı taktıktan sonra APU içindeki GPU RAM'den yemeye devam ediyor mu onu bilmiyorum? Ediyorsa 6 GB RAM günümüz için yetersiz kalır.
Aslında biraz daha para biriktirip AMD RX 480 alabilirim ancak işlemci konusunda biraz tereddütlerim var. Darboğaz olmasını kesinlikle istemiyorum.

O işlemci 860K değerinde bir işlemci. 860K ise darboğaz malesef yapıyor 1050Tİ ile. Bu oran %10-25 arasında. Çok etkilemez belki oyun içinde ama cevabı evet yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…