AMD A10 7850K APU Sistem İçin Güncel Ekran Kartı Önerisi

alperdemirx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 3 yıl önce APU Bir sistem topladım ve bu bazı oyunlara ve programlara yetmemeye başladı. Yaklaşık 900₺ gibi bir bütçem var ve 2018 de çıkacak olan tüm oyunları oynatabilecek, sistemim ile darboğaz yapmayacak bir ekran kartı önermenizi istiyorum.

Sistem özelliklerim:

ASUS A88XM-A Anakart
AMD A10 7850K İşlemci
Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Beast DDR3 1600MHz CL9 RAM
RC-K280 Kasaya Dahil 500W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Tİ. APU sistemlerde harici ekran kartı taktıktan sonra APU içindeki GPU RAM'den yemeye devam ediyor mu onu bilmiyorum? Ediyorsa 6 GB RAM günümüz için yetersiz kalır.

GTX 1050 Tİ. APU sistemlerde harici ekran kartı taktıktan sonra APU içindeki GPU RAM'den yemeye devam ediyor mu onu bilmiyorum? Ediyorsa 6 GB RAM günümüz için yetersiz kalır.
Aslında biraz daha para biriktirip AMD RX 480 alabilirim ancak işlemci konusunda biraz tereddütlerim var. Darboğaz olmasını kesinlikle istemiyorum.

O işlemci 860K değerinde bir işlemci. 860K ise darboğaz malesef yapıyor 1050Tİ ile. Bu oran %10-25 arasında. Çok etkilemez belki oyun içinde ama cevabı evet yapıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı