AMD A10-7850K ile HD 7850 kullanılır mı ?

turbo3806

Hectopat
Amd'nin yeni nesil işlemcilerinde bulunan GPU'da Mantle kullanılıyor bunu biliyoruz.Benim merak ettiğim DX 11 destekli bir HD7850 ile bu işlemci kullanılırsa nasıl bir performans elde edilir yada edilemez ?

Bunu merak ediyorum Youtube-Technopat inceleme sayfalarına yazdım fakat cevap alamadım bilgisi olan var mı bunu sormak istedim.

Cevaplarını bekliyorum şimdiden cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat DirectX destekli bir harici ekran kartı ile mantle destekli işlemcinin gpu'su birleştiğinde iyi bir performans verir mi bunu merak ediyorum.. yani kesin bir bilgi öğrenince ona göre yurt dışından sipariş vereceğim. Türkiye'ye geleceği yok bu gidişle...

Hayır sadece hd 7850 olacak harici ekran kartı olarak. Ben mantle derken işlemcinin verdiği GPU dan bahsediyorum yani bir apu sisteme harici bir ekran kartı takıldığında iyi bir performans alabilir miyim ? :neo:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video'yu 10. dakikasından başlat ve duy.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video'yu 10. dakikasından başlat ve duy.
Aradığım şey tam olarak buydu çok teşekkür ederim.
Alırsın. Normal işlemci gibi davranır. Ekran kartı devreye girer oyunlarda.
Normal işlemci gibi davranmasını istesem zaten apu bir sistem dizmeye kalkmam.Ekran kartı tabiki devreye girer fakat ben performans bakımından mantle ve directx li gpuların nasıl birleşeceğini soruyordum.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi forumlar :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı