AMD A10 7850K ve A88XM-A PC Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz zaman geçince anlarsın. Üstelemenin gereği yok.

Bence bu şekilde idare edip ileride R9 270X, R9 280 gibi ekran kartlarına terfi edin.R7 250 sisteminize ve anakartınıza uyum saglar. GDDR3 veya GDDR5 olması uyumu etkilemez. Sadece GDDR5 olan kartın bellek performansı daha iyidir.

Bence bu şekilde idare edip ileride R9 270X, R9 280 gibi ekran kartlarına terfi edin.R7 250 GDDR3 olsun, GDDR5 olsun anakartınızla ve işlemcinizle uyum saglar.
- Sonunda istediğim türden bir cevap. Hızı daha fazla diye GDDR5 alıyorum ozaman. Belirgin bir fark var çünkü. Bende öyle düşünüyorum, seneye hani belki 1500 TL sadece karta verebilirim. Şuanki durumum r7 250 ile duallemek. Tekrardan teşekkürler cevap için. :)

- Sonunda istediğim türden bir cevap. Hızı daha fazla diye GDDR5 alıyorum ozaman. Belirgin bir fark var çünkü. Bende öyle düşünüyorum, seneye hani belki 1500 TL sadece karta verebilirim. Şuanki durumum r7 250 ile duallemek. Tekrardan teşekkürler cevap için. :)

İlk mesajınızda yazan sistemi mi satın aldınız ? Bellekleriniz şuan kaç MHZ hızında çalışıyor ?

Evet onu aldım. 1400 lü bişiler yazıyordu sanırsam. Bilgisayarcı toplarken görmüştüm.

Belleklerinizi 1866MHZ veya 2133MHZ gibi degerlere çekerseniz oyunlarda FPS artışı yaşarsınız. Beklentiniz çok yüksek değilse 4-5 FPS artış saglayabilirsiniz.

Belleklerinizi 1866MHZ veya 2133MHZ gibi degerlere çekerseniz oyunlarda FPS artışı yaşarsınız. Beklentiniz çok yüksek değilse 4-5 FPS artış saglayabilirsiniz.
- Teşekkür ederim tavsiyeniz için, ben pek fps önemsemem kasmadan akıcı gitsinde iki üç fps'nin lafı olmaz. Sıradan bir ev kullanıcısıyım diyebiliriz. Peki seneye mesela ben bu işlemciyi değiştirmeden, Asus R9 290X DirectCU II O.C. 4GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı bunu alsam işlemci bunu besleyemez mi ?

Bu ekran kartını o işlemciye takarsanız R9 280 performansı alırsınız. Besleyemez. Böyle bir ekran kartı için minimum İ3 4170 alınmalı.

Bu ekran kartını o işlemciye takarsanız R9 280 performansı alırsınız. Besleyemez. Böyle bir ekran kartı için minimum İ3 4170 alınmalı.
Bu sistemi zarar etmeden satabilirim. Tekrar kasa toplasam öneriniz ne olur? 2000 2500 arası sadece kasaya

i5 4460 alsaydı bir süre HD grafik ile idare ederdi, ama bu yazdığım bile boşuna. Kusura bakmayın ama hem sorup hem bildiğinizi okuyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı