AMD A10-7870K sistem tavsiyesi

mesutcan123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İntel G3258 sistem kuracaktım fakat internetten izlediğim vidyolarda A10 7870K sistem vidyoları ilgimi çekti fakat bu sistem hakkında en ufak bilgim bile yok ekran kartsız oyun oynanabiliyormuş sanırım. Oraya kadar anladım fakat kafamı kurcalayan şey şu ekran kartı taktığımız zaman işlemcideki ekran kartı devre dışımı oluyor yoksa sonradan takdığımız ekran kartıyla beraber birleşip gücüne güç mü katıyor? Ona göre toplayacağım böyle bir sistem. 2x4 8GB'lık ne çok kötü ne çok iyi orta düzeyde. RAM - anakart tavsiyesi de lazım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 veya 250 ekran kartı takarsan gücüne güç katar ama ne kadar katacağı değişir. Başka ekran kartı takarsan apudaki kart devre dışı kalır. Bütçeni söylersen yardım ederiz.

güzel bi ekran kartı taktıktan sonra işlemcideki ekran kartı devre dışı kalıyorsa ekran kartı takacaklar için saçma bi sistem sonuçta 4 çekirdek işlemci ortayada böyle bi durum çıkıyor 550 TL ye gittik 4 çekirdekli işlemci aldık :D

Zaten düşük bütçeli ekran kartı alamayacak insanlar için tavsiye ediliyor APU işlemciler. Onun yerine i5 4460 alıp daha sonra güzel bir ekran kartı alınabilir.

başlarım apusuna ya :D G3258 le miss gibi sistem kurarım

asus b85m gamer ana kart g3258 işlemci asus r7 370 strıx 2gb 256 bit ekran kartı gskill 2x4 8gb 1600 mhz cl9 ram 550w 80 plus psu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı