AMD A10 7870K Sistem Tavsiyesi

Aryan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 1500 TL'ye AMD sistem toplama rehberini izledim ve biraz geliştirerek bir konfigürasyon oluşturdum. Aşağıya parçaları ve fiyatlarını yazacağım. Önerisi olan olursa veya sistemin uyumsuz olduğunu düşünen yorum yazarsa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  • Anakart: GIGABYTE G1.Sniper A88X = 400TL
  • İşlemci AMD A10 7870K = 470TL
  • Bellek: KINGSTON HyperX XMP Beast 8GB (2x4GB) DDR3 2400MHz CL11 = 200TL
  • SSD: Samsung 250GB 750 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) = 275TL
  • Kasa: THERMALTAKE VERSA H25 500W USB3.0 =285TL
  • İşlemci Fan : Akasa Venom Atto = 50TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle sürekli dosya silip yüklemeyeceksiniz. Video kayıt etmeyeceğinizi düşünüyorum. O yüzden o ssd yerine daha ucuza 240 gb SSD alabilirsiniz. Artık 7890 K çıktı ve içerisindeki soğutucu sizin alacağınız soğutucu ile aynı hatta belki daha iyidir. Buyurun videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca 1680 liraya 750 Ti gibi bir sistem yapabilirsin APU dan daha iyi performans verecektir.

Bu sistemle sürekli dosya silip yüklemeyeceksiniz. Video kayıt etmeyeceğinizi düşünüyorum. O yüzden o ssd yerine daha ucuza 240 gb SSD alabilirsiniz. Artık 7890 K çıktı ve içerisindeki soğutucu sizin alacağınız soğutucu ile aynı hatta belki daha iyidir. Buyurun videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca 1680 liraya 750 Ti gibi bir sistem yapabilirsin APU dan daha iyi performans verecektir.
Hocam şuan elimde harddisk im var o yüzden onu eklemedim

Hocam şuan elimde harddisk im var o yüzden onu eklemedim
Sen beni yanlış anladın. O kadar kaliteli bir SSD ye gerek yok diyorum sürekli dosya silip yüklemeyeceksin diye düşünüyorum pahalı bir SSD almanın mantığı yok şöyle bir SSD alsan bu da işini görecektir.
Crucial BX200 240GB 540/490MB CT240BX200SSD1
Arada 75 lira fark var yani. Bu sistemi yapman senin için daha iyi olacak.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı