AMD A10 7890K APU Sistem Toplama

Tekno Bey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bütçem kısıtlı olduğu için Technopat'ın APU bilgisayar toplama videosundaki bilgisayarı toplamayı karar verdim. Kasayı değiştirdim. Sorularım şunlar:

- Kasa kaliteli mi ?
- Overclock yapmayı bilmiyorum. Ramlar için 2400MHz anakart önerir misiniz ? ( 300 TL civarı )
- Eğer bu Ramları bulamazsam hangi markanın DDR3 2400MHz Ramını alayım ?
- En fazla GTA 5 düşük - orta ayarlarda oynamak istiyorum.
- Monitörüm FLATRON W1952S LG'nin eski 1440x900 çözünürlükte bir monitörü. APU işlemcide bir sorun yaşar mıyım ?
(Parça önerileriniz lütfen Vatan'dan olsun. )

Dipnot: Şimdilik SSD düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apu sistem seni kesmez Kardeşim. Ayrıca o iş öyle ekran kartına yapışık işlemci oh ne güzel felan öyle olmuyor. Apu Sistem alacaksan illa PS pro al. En performanslı apu onda diye biliyorum. 2000 liralık sistem önermem. Çünkü öyle bir sistem ölü yatırım olur. Oyun oynamak istiyorsanız güzel bir şekilde günün şartlarında min kasa 2500 ₺ . Benim önereceğim sistemse 3200 ₺ civarı olur. O yüzden beklemeni öneriyorum. AMD'nin İşlemcileri geliyor. Acele etme. Paranı artık altına mı yatırırsın? Bi şekilde koru ve üstüne eklemeye devam et.

Apu sistem seni kesmez Kardeşim. Ayrıca o iş öyle ekran kartına yapışık işlemci oh ne güzel felan öyle olmuyor. Apu Sistem alacaksan illa PS pro al. En performanslı apu onda diye biliyorum. 2000 liralık sistem önermem. Çünkü öyle bir sistem ölü yatırım olur. Oyun oynamak istiyorsanız güzel bir şekilde günün şartlarında min kasa 2500 ₺ . Benim önereceğim sistemse 3200 ₺ civarı olur. O yüzden beklemeni öneriyorum. AMD'nin İşlemcileri geliyor. Acele etme. Paranı artık altına mı yatırırsın? Bi şekilde koru ve üstüne eklemeye devam et.
Önerilerin için teşekkürler. Çoğu kişi 2000 TL altında güzel PC toplayamazsın diyor ama bugüne kadar şuan kulandığım sistemle geldiysem bundan sonra 2000 TL lik sistem bana yeter :) @yusufbesci54 sayesinde alacağım sistemi buldum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı