AMD A10 7890K APU Sistem Toplama

ali kazım

Hectopat
Daha fazla  
  • * AMD A10 7890K - İşlemci
  • * MSI A68 HM E33 V2 FM2 DDR3 - Anakart
  • * Kingston DDR3 8GB (2X4) HyperX Beast 2400Mhz CL11 - Bellek
  • * Toshiba 1TB 7200RPM - HDD
  • * Kingston HyperX Fury 120GB - SDD
  • * Eski KASA ve PSU
Sistem maliyeti 1235 TL

Arkadaşlar geçenlerde bu sistem hakkında sizlerden yorum istemiştim. Bu sistem ileride yetersiz kalırsa ekran kartı takıp güçlendirmeyi düşünüyordum. Fakat APU sisteme ekran kartı takmanın çok mantıklı olamayacağı söylendi ( darboğaz yaşanabilirmiş). Karasız kaldım, ileride sorun yaşamak da istemiyorum. Bu sisteme devam mı etsem yoksa ekran kartı olan başka bir sitem mi toplasam bilemedim. O yüzden sizlerden bu konuda yardım bekliyorum. Evet olmaz derseniz alternatif sistem tavsiyelerinizi almayı umuyorum, yardımcı olursanız sevinirim. (Bütçem 1000-1500TL)

Eğer bütçe yeterliyse aşağıdaki sistem çok daha iyi olur.

selamın aleyküm kasa.png

sordugunuz sistemi tercih ederseniz daha iyi olacaktir. Darbogazla alakali tedirginliginiz varsa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun. Bu sistemi toplayip 1-2 yil sonra da ust segment bir ekran karti alirsaniz cok saglam olur apu tercih ediniz ☺.

Ama arkadasin onerdigi siteme 200 tl ekleyip r9 380 alabiliyorsaniz onu alin daha iyi olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı