AMD A10-7890K DDR4 Desteği

ahmtduran1

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Şöyle bir maruzatım olacak bir arkadaşıma yardımcı olmak amaçlı orta segment ve altı işlemcilere göz atarken AMD A10-7890K ile karşılaştım. Ürün hakkında ki yorumlar hoşuma gittiğinden rotayı bu işlemciye çevirdim. Yalnız DDR4 bir sistem olmasını istiyoruz bu işlemci destekler mi yoksa önerebileceğiniz bir işlemci var mı ? Son olarak bu işlemciye uyumlu önerebileceğiniz DDR4 destekli bir anakart var mı ? İlginiz için teşekkürler.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Şöyle bir maruzatım olacak bir arkadaşıma yardımcı olmak amaçlı orta segment ve altı işlemcilere göz atarken AMD A10-7890K ile karşılaştım. Ürün hakkında ki yorumlar hoşuma gittiğinden rotayı bu işlemciye çevirdim. Yalnız DDR4 bir sistem olmasını istiyoruz bu işlemci destekler mi yoksa önerebileceğiniz bir işlemci var mı ? Son olarak bu işlemciye uyumlu önerebileceğiniz DDR4 destekli bir anakart var mı ? İlginiz için teşekkürler.:)
DDR4 destekli değil. Yeni DDR4 destekli APU' lar yakında çıkacak onlar beklenebilir öte yandan bütçeyi belirtir iseniz DDR4 sistem tavsiyesi yapabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı