AMD A10 7890k için ekran kartı önerisi

DoğukanFatih

Hectopat
Daha fazla  

Ekran kartı alacağımda sıkıntı çıkarmyacak bütçem o kadar fazla değil. Maximum 500 TL önerilerinizi bekliyorum. İstemiş olduğum ekran kartı FPS oyunlarında artış göstersin yeterli.

**Son olarak toplamış olduğum sistem sizce iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sistemi toplamadıysanız, skylake bir sistem toplayınız veya yeni çıkacak işlemcileri bekleyin. O fiyata Sapphire RX 460 Nitro+ 2G almanızı öneririm. Darboğaz sorunu olmayacaktır, gayet güçlü bir işlemci RX 460' a göre :)

kardeşim işemcimi anakartımı ve ram aldım 2 parça kaldı onları aldıktan kısa süre içi,nde ekran kartı alacağımm NİYE BU SİSTEM o kadar kötümü?

kardeşim işemcimi anakartımı ve ram aldım 2 parça kaldı onları aldıktan kısa süre içi,nde ekran kartı alacağımm NİYE BU SİSTEM o kadar kötümü?

Şey gibi düşünün. Araba almaya karar verdiniz diyelim. İki araba arasında kararsız kaldınız ve arabalar tıpatıp birbirinin aynısı ama içleri farklı. Birisi daha az yakıt harcıyor, daha az ses çıkarıyor- daha az ısınıyor- ve kotpit en son teknolojilerle donatılmış. Bu iki arabanın da fiyatı aynı olsa hangisini alırdınız?

Bence parçaları iade edip Skylake bir sistem toplamanız veya yeni çıkacak işlemcileri beklemeniz faydanıza. Eğer parçaları iade etmeye karar verirseniz, vereceğiniz bütçe ile daha güncel ve güçlü bir sistem toplayabiliriz sizin için :)

O olmuyor iste aldigim ürun 14 gunu gecti iade edemem yani dedigini anladim ama kuraxagim apu sistem o kadar kötu degil herhalde inceleme videolarini izledim fps ayarlari oyunlarda gayet iyi zaten oymayacagim gta v oda surekli degil diger oynadim oyunlar online wolfteam gibi battlefield oyunu tarzi agir oyunlari oynamayacagim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı