AMD A10-7890K İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki APU sistemim için sizden ekran kartı tavsiyesi istiyorum. Ancak işlemcinin ekran kartı ile crossfire yapabileceğim bir şey olursa vermiş olduğum parayı çöpe atmamış olacağım. Dolayısı ile tercihim crossfire yapabileceğim bir ekran kartı olacaktır. Sistemim ise şu:

• ASUS CROSSBLADE RANGER AMD A88X Soket FM2+ DDR3 2666MHz(O.C.) HDMI&DVI Anakart
  • AMD A10 7890K Soket FM2+ Wraith Soğutucu 4.1GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci
  • CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 2400MHz CL11 Ram
  • GIGABYTE ODIN PRO 800W AKTIF PFC Power Suply (GE-M800A-D1)
  • VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR

Bütçe azami 1000 lira olabilir.

APU için gereksiz bir sistem olmuş bu topladığınız. APU mantığına aykırı. Şimdi bir de gidip buna Dual Graphics için ekran kartı alırsanız yanlış yatırım yapmış olurusunuz.

1000 TL'niz varsa Rx 480 alacaksınız.

APU için gereksiz bir sistem olmuş bu topladığınız. APU mantığına aykırı. Şimdi bir de gidip buna Dual Graphics için ekran kartı alırsanız yanlış yatırım yapmış olurusunuz.

Anlıyorum. Açıkçası sistemi alalı daha bir hafta bile olmadı. Başta ekran kartı alamayacağımı düşündüğüm için bu sistemi tercih etmiştim. Güç kaynağım ve monitörüm ise zaten vardı. Lakin güncelleme imkanım oldu. Parçaları iade edip yeni bir sistem kurmam daha mı mantıklı olur?

Son düzenleme:

Merhaba recep kardeşim benimde buna benzer ayni sistem var sadece anakart 2400 oc mhz ram Corsair 8+8 16gb 650 700 tl bütcem var banada tavsiye edeceginiz model marka varmıdır...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı