AMD A10 7890K Sistem Battlefield 1 İçin Yeterli mi?

aha0202

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 1500 TL'ye topladığınız bilgisayar Battlefield 1'i açar mı veya bu tarz yüksek gereksinimli oyunları açar mı? Açmazsa eğer ekran kartı taksak açar mı (ekran kartı takmadığınız için)? Bilen anlayan biri varsa cevap versin, öğrenmem gerek. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL'ye sistemi almadı isen böyle topla daha iyi olacaktır. Site Webdenal.

Dosya Ekleri

• 1500 TL Monitörsüz.png
    1500 TL Monitörsüz.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 315
Bende senin gibi ilk önce AMD-A10 a sıcak bakıyordum sonra düşünmeye başlayınca AMD-A10 cüzi bir miktar koyup güzel bir sistem toplamaya çalıştım. ilk öncelikle battlefield 1'in minimum sistem gereksinimi şletim Sistemi: Win 7 64 veya üstü
İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350
RAM: 8 GB
Sabit Disk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7850(+2048MB)
DirectX: DX 11
sen eğer Amd-A10 işlemcisiyle beraber bu oyunu açarsan tahminen 23 ile 28 yerine göre değişir fps alırsın düşük ayarlarda fakat sen sana önereceğim sistem ile 30 ila 40 arasında güzel bir fps değeri elde edersin sadece cüzi bir farkla önereceğim fiyat 2200 TL'dir.
NOT: Başka sorun varsa ben buradayım.

1500 TL'ye sistemi almadı isen böyle topla daha iyi olacaktır. Site Webdenal.
Sistemin'de 16 GB RAM İ3 6100 işletim sistemi kullansaydın performans açısından çok daha iyi olabilirdi. Çünkü GTA 5 in yeri geldiğinde 7 ila 8 GB arasında RAM kullandığını göz önünde bulundurmanı istiyorum. battlefield gibi bir oyununda minimum 8 GB RAM istediğini düşünürsek RAM'i kesinlikle 16 GB yapmak zorundayız İşlemciye gelirsek arada en fazla 40 ila 60 tl olması nedeniyle i3 6100 tercih edilebilir.

GTA V fazla ram kullanıyor ama 8 GB'yi geçmedi bende eğer bilgisayarında gereksiz programlar yoksa. 5 veya 6 GB'ye yaklaşan bir kullanım yapıyor o da benim bilgisayarımda çok gereksiz programların olması dolayısıyla diye düşünüyorum. Bu ara fotoğraf gelmemiş herhalde. Site Webdenal böyle bir sistemi alabilirsin.
1500 TL Monitörsüz.png

GTA V fazla ram kullanıyor ama 8 GB'yi geçmedi bende eğer bilgisayarında gereksiz programlar yoksa. 5 veya 6 GB'ye yaklaşan bir kullanım yapıyor o da benim bilgisayarımda çok gereksiz programların olması dolayısıyla diye düşünüyorum. Bu ara fotoğraf gelmemiş herhalde. Site Webdenal böyle bir sistemi alabilirsin.Eki Görüntüle 187206
Hocam bu sistem beni ne kadar süre götürür oyun için

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı