AMD A10-9620P sistem kasmaya başladı

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Son bir haftadır anlamadığım bir şekilde eskiden (1 hafta öncesi) çok rahat oynadığım oyunlarda şimdi kasma yaşanıyor. nedeni ne olabilir?

R6 M435DX 2 GB.
8 GB RAM.
AMD'A-10 9620P.

Kasmanın donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü eskiden rahat oynadığım oyunlar kasıyor.

Not: Ekran kartı sürücü güncelleştirmesi geldi ama kurmadım. çünkü kurduğumda AMD'nin saçma şekilde GPU1 oyunlarda etkin olmuyor. Daha önce güncellediğimde çok uğraştım geri alabilmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son bir haftadır anlamadığım bir şekilde eskiden (1 hafta öncesi) çok rahat oynadığım oyunlarda şimdi kasma yaşanıyor. Nedeni ne olabilir?

R6 M435DX 2 GB.
8 GB RAM.
AMD'A-10 9620P.

Kasmanın donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü eskiden rahat oynadığım oyunlar kasıyor.

Not: Ekran kartı sürücü güncelleştirmesi geldi ama kurmadım. Çünkü kurduğumda AMD'nin saçma şekilde GPU1 oyunlarda etkin olmuyor. Daha önce güncellediğimde çok uğraştım geri alabilmek için.

Klasik Windows kankam uzun süre format atmadığın zaman yavaşlayabiliyor ekran kartı sürücüsüyle alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü bende eski sürümü kullanıyorum GPU 1'i kullanamıyorum çünkü arkadaşın da dediği gibi format atarsanız düzelebilir belki de virüs vardır tarama yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı