AMD A4 4000 ve GTX 750 Ti GTA 5 Performansı

FakirAdam

Hectopat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben fakir adam. Size bir sorum olacaktı. Ben gtx750ti almaya karar verdim. Benim sistemim gta5'i kaldırır mı? Sistemimi yazıyorum hemen:

İşlemci : Amd a4 400 Apu 3.00 Ghz
Ekran Kartı : Gtx750ti (Alacağım)
Ram:8GB
Psu Watt:Regular 300 Peak 350 Yazıyor Anlamlarını Bilmiyorum

Şimdi diyeceksiniz technopat'ta performans testi var ben de öyle diyeceklere simdiden cevabımı vereyim. Onlar benden daha iyi bir işlemci, ssd ve daha yüksek watt çekiyor o yüzden sistemimiz aynı olamaz. Bu ekran kartını alayım mı, alırsam gta5 performansım nasıl olur?

Adminler veya Yetkililerden fİKRİ oLAN yOKMU

Merhaba arkadaşlar. Ben fakir adam. Size bir sorum olacaktı. Ben gtx750ti almaya karar verdim. Benim sistemim gta5'i kaldırır mı? Sistemimi yazıyorum hemen:

İşlemci : Amd a4 400 Apu 3.00 Ghz
Ekran Kartı : Gtx750ti (Alacağım)
Ram:8GB
Psu Watt:Regular 300 Peak 350 Yazıyor Anlamlarını Bilmiyorum

Şimdi diyeceksiniz technopat'ta performans testi var ben de öyle diyeceklere simdiden cevabımı vereyim. Onlar benden daha iyi bir işlemci, ssd ve daha yüksek watt çekiyor o yüzden sistemimiz aynı olamaz. Bu ekran kartını alayım mı, alırsam gta5 performansım nasıl olur?

Adminler veya Yetkililerden fİKRİ oLAN yOKMU

Önce bu tarz bir güç kaynağı satın alın.
Bütçenizi tam bilmediğim için ucuz bir seçenek sundum.

upload_2015-11-18_16-29-46.png

Önce bu tarz bir güç kaynağı satın alın.
Bütçenizi tam bilmediğim için ucuz bir seçenek sundum.

Eki Görüntüle 118243
teşekkürler 350 watt psu yeterli diye duymustum internette

Sizin güç kaynağınız aslında 300 watt.
350 onun peak değeri dediğimiz değeridir. Yani bir saniyeliğine olağanüstü durumlarda 350 watt peak değerine ulaşır ve sonrasında 300 watt değere geri döner.
Güç kaynağınızın marka ve modelini, 12V kanalından ne kadar güç ve amper sağladığını yazar mısınız?

Sizin güç kaynağınız aslında 300 watt.
350 onun peak değeri dediğimiz değeridir. Yani bir saniyeliğine olağanüstü durumlarda 350 watt peak değerine ulaşır ve sonrasında 300 watt değere geri döner.
Güç kaynağınızın marka ve modelini, 12V kanalından ne kadar güç ve amper sağladığını yazar mısınız?
Psu nun üstünde çok yazı yazıyor neresinde yazdıgını söylerseniz bulabilirim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı